Çözüldü Klavyede Q tuşu ve birkaç tuş daha çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jackarmis

Kilopat
İnanması zor diye video çekip YouTube'a attım. Her zaman olan bir şey değil. 2 günde 1, 3 günde 1 veya 5 günde 1, bir anda Q başta olmak üzere F ve birkaç tuşum daha çalışmasını tamamen durduruyor. LoL oynayanlar beni çok iyi anlar, adamlara skill atamıyorum. Her zaman bozuk olsa tamam, klavye tamamen bozulmuş diyeceğim ama birkaç gün arayla sorun tekrar etmesi aşırı can sıkıcı. Not: Sadece oyunda değil, hiçbir yerde çalışmıyor. Sürekli oyunda olduğum için oyunda fark ediyorum tabii.
Az önce sırf Q tuşum basmıyor diye oyun kaybettim, fena tilt bir durumdayım. Tüm klavyedeki tuşları söküp temizledim, fayda etmedi. Klavyeyi daha alalı 2 yıl bile olmadı, zamanında 1.300 TL aldım. Şimdi Allah bilir ne kadardır. Bunun çözümü nedir arkadaşlar, yardımcı olursanız çok minnettar kalacağım. Nasıl bir yol izlemeliyim?
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Garantisi var ama yollasam adam klavyeyi takıcak Q basıcak, e bunda sorun yok deyip yollayacak diye düşünüyorum..
Bu şekil birşeyle karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Garantiye yollayın onları gerekeni yaparlar. Hiçbir marka kendini müşterisine rezil etmez merak etmeyin, Q tuşuna 1 defa basıp yollamazlar. Klavyeniz nedir?
Garantisi var ama yollasam adam klavyeyi takıcak Q basıcak, e bunda sorun yok deyip yollayacak diye düşünüyorum..
Bu şekil birşeyle karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Garantiye yollayın onları gerekeni yaparlar. Hiçbir marka kendini müşterisine rezil etmez merak etmeyin, Q tuşuna 1 defa basıp yollamazlar. Klavyeniz nedir?

Çözüm
her şey ok fakat marka yok nedir markası modeli?
Corsair strafe mk. 2 Cherry MX silent mekanik klavye
Corsair strafe mk. 2 Cherry MX silent mekanik klavye
Garantisi varsa garantiye yollayın yoksa tamamen tüm tuşları çıkarıp temizleyin.
Denedim hepsini yaptım, maalesef sorun belli aralıklarla kendini gösteriyor. Şu an klavye USB girişini kasadan başka bir girişe taktım. Bunu deneyeceğim 1-2 hafta. Ama şöyle düşünüyorum USB de sorun olsa direkt çalışmaz, bazı tuşların belli aralıklarla çalışmaması gibi bir durum olmaz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı