Klavyede tuşlar takılı kalıyor

ElİnGoYuSu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, konuya hızlıca girmek istiyorum. Evet başlıkta yazığı gibi benim bazen tuşlarım takılı kalıyor. Ama şöyle değil: 1 kere tıklıyorum böyle 5-6 saniye kalıyor gibi değil. Ben bassam da basmasam da genelde bilgisayarın açılmasından 2-3 saat sonra klavyede herhangi bir tuş takılı kalıyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Fakat bunun donanımsal mı değil mi olduğunu pek anlamadım. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, konuya hızlıca girmek istiyorum. Evet başlıkta yazığı gibi benim bazen tuşlarım takılı kalıyor. Ama şöyle değil: 1 kere tıklıyorum böyle 5-6 saniye kalıyor gibi değil. Ben bassam da basmasam da genelde bilgisayarın açılmasından 2-3 saat sonra klavyede herhangi bir tuş takılı kalıyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Fakat bunun donanımsal mı değil mi olduğunu pek anlamadım. İyi sosyaller.
Sorunu çözdüm
Benim 2. bir donanımım var ve biraz yanlış belirtmişim 2-3 saat değilde herhangi bir zamanda oluyordu
Benim bahsettiğim 2. Donanım durmadan bişeylerin altında kalmış ve o durmadan rastgele tuşlara basmamın sebebi oluyormuş (usb olarak bağlı ve yarım bir klavye 2. büyük bir klavye o yüzedn hiç , spamladığını görmedim mesela yada u çünkü klavyede yok)

Geri
Yukarı