Klavyemi garanti kabul eder mi?

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhabalar, ben yaklaşık 7-8 ay önce Evkur'dan klavye aldım Razer Cynosa Chroma adlı bir klavye nasıl bir ruh halindeysem bir gün klavyeyi temizleyemiyorum diye tuşlarını çıkarıp klavyeyi yıkamıştım musluğa tutup. Şu an bazı tuşları çalışmıyor ama ışığı falan yanıyor. Yani demem o ki ben garantiye götürsem bunu 2 yıl garantisi vardı. Bir şey yaparlar mı? Yenisini falan verirler mi?

Klavyeyi niye yikiyosun? Su ile klavye temas ettirilir mi ya? Kafayi yiyecegim. Kullanici hatasi oldugu icin ne garanti kapsamina girer ne de klavyeyi degistirirler.
d: işte haklısın benim salaklığım artık nasıl bu ruh halindeysem yıkadım. Sanırım biyerde su geçirmez falan yazıyodu ona güvenerekte yıkamış olabilirim bilmiyorum baya oldu.

Hocam affedersin ama nasıl bir manyaksın sen :D klavyeyi neden suyla yıkadın neyse yapmışsın bir hata kullanıcı hatası olduğu için klavyeye hiçbir şey yapmazlar geri gönderirler size geçmiş olsun.

Hocam affedersin ama nasıl bir manyaksın sen :D klavyeyi neden suyla yıkadın neyse yapmışsın bir hata kullanıcı hatası olduğu için klavyeye hiçbir şey yapmazlar geri gönderirler size geçmiş olsun.
😀 Haklısın vallahi bişey diyemem peki şuan sadece bazı tuşları çalışmıyor yıkandığı anlaşılırmiki ışıklardada bi sorun yok

İyice kurut. Su temas ediyor olabilir. Kullanıcı hatasında dolayı garanti kabul etmeyecektir.
Bende su ile yıkadım ve iyice kuruttum sorun çıkarmadı.
hocam 7 aydır kuruyor zaten. Dediğim gibi anlarlarmıki şuan sadece a tuşu i tuşu çalışmıyor ışıklardada bi sorun yok yıkandığı anlaşılmaz bence.

Isaac_Asiimov Merhaba hocam. :) Cidden klavyeyi neden yıkıyorsun ne gerek var.
Dediğim gibi yaptım işte bi şekilde bende bilmiyorum benim salaklığım. d:
Çalıştırmadan önce iyice kurutsaydın sorun çıkmazdı bence.
hocam kuruttum zaten takmadan pc ye 1 gün boyunca havluyla sardım ters şekilde tuttum ama biraz düzeldi herşeyi düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı