Klavyemin Bazı Tuşları Basmıyor

Slcbasgu23

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar klavyeme 4 gün önce kuşburnu çayı döküldü anında ters çevirdim. 1. gün birşey yoktu 2. gün bazı tuşlar çalışmadı bunun üzerine klavyenin içini açıp şeffaf şeyini iyice kolonyalı mendil ile sildim düzeldi fakat şimdide ctrl + y tuşu çalışmıor. İçini açtığımda şu dikkat çekti şeffaf şeyde beyaz çizgiler var ya onun bazı yerleri siyahımsı gibi oraları ne kadar kolanyalı mendille sildiysem gitmedi sanırsam damarı tıkıyor ve tuşa bastırtmıyor ne ile gidebilir o siyah yer yüzünden Y tuşu ve Ctrl basmıyor bazen arada kendiliginden düzeliyor sonra yeniden eski haline geliyor lütfen yardım edin arkadaşlar klavyem Logitech G103 mail attim garanti karşılamıyormuş kullanıcı hatası diyorlar diyelim ki bir çözümü yok klavyeyi garantiye yolladım diyelim ne kadar ücret alırlar ? Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkürler. Y harfini ekran klavyesinden yazdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı