Klavyeye kolonya döküldü

Dosya Ekleri

• 7841f9ac6b9b01a85c0821b521c1a2e8.jpg
    7841f9ac6b9b01a85c0821b521c1a2e8.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 94
Bir diğer ve en büyük hatanız da elektrikli süpürge tutmak olmuş. Sıvıyı klavye içerisinde hareket ettirmenizden dolayı büyük ihtimal klavye girişine sıvı kaçırdınız.
bunun aynısı hocam

hocam biraz dökülmüş benim klavye biraz değişik sökmeye çalıştım beceremedim 10 tane vidası filan söktüm vidaları kapağı çıkartmaya çalıştım çıkmayınca bende geri taktım.
Hacı masaüstü müydü bilgisayar ya ben laptop sandım. Sisteme bir şey olmayacaksa sağlık olsun diyip geçin şurda klavyeler ne kadar sanki yeni klavye alırsınız.

Komşuya niye verdin onu anlamadım, neyse. Arka kapağını aç fotoğraf çekip buraya at biz yönlendirelim. Zaten bir tane vidası olur klavyenin sonra çentiklerden tırnak ile de açılır.

hocam bizim ev giriş kat mahallede sıkıntılı bir mahalle çalarlar diye üst komşuya verdim onun balkonu var
Bir diğer ve en büyük hatanız da elektrikli süpürge tutmak olmuş. Sıvıyı klavye içerisinde hareket ettirmenizden dolayı büyük ihtimal klavye girişine sıvı kaçırdınız.

Hacı masaüstü müydü bilgisayar ya ben laptop sandım. Sisteme bir şey olmayacaksa sağlık olsun diyip geçin şurda klavyeler ne kadar sanki yeni klavye alırsınız.

aynen hocam masaüstü pişman oldum keşke süpürge makinesi tutmasaydım bakalım olmazsa yeni alırım ama bu klavyeyi çok seviyordum 8 yıldır kullandım

Yeni konular

Geri
Yukarı