Klavyeye su döküldü

• Konuyu başlatan AdilK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

AdilK

Hectopat
Öncelikle merhaba. Klavyemin üzerine 50 mL kadar bir su döküldü, hemen kuruladım. İlk başta sorun yoktu, 1-2 saat çalıştı. Sonra dışarı çıktım, geldiğimde çalışmıyordu. Pirince yatırmayı denedim ama işe yaramadı. Son durum fotoğraftaki gibi, yardımlarınızı bekliyorum.
IMG_20210307_111713.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Klavyemin üzerine 50 ML kadar bir su döküldü, hemen kuruladım. İlk başta sorun yoktu, 1-2 saat çalıştı. Sonra dışarı çıktım, geldiğimde çalışmıyordu. Pirince yatırmayı denedim ama işe yaramadı. Son durum fotoğraftaki gibi, yardımlarınızı bekliyorum.
Eki Görüntüle 910314

Klavyeme yarım teneke gazoz döküldü. Tüm tuşları çıkartıp yıkadım ve kuruladım. Sadece ESC tuşu biraz sert oldu. Bence biraz bekleyin. Önceki telefonumda su dökülmüştü 3 gün çalışmadı çöpe atmadan önce 5 dk şarja taktım ve açıldı. Sağ olsun 1 yıl sonra şarj ünitesinin tamamı bozuldu ama yine de işe yaramıştı biraz bekleyin isterseniz.

Öncelikle merhaba. Klavyemin üzerine 50 mL kadar bir su döküldü, hemen kuruladım. İlk başta sorun yoktu, 1-2 saat çalıştı. Sonra dışarı çıktım, geldiğimde çalışmıyordu. Pirince yatırmayı denedim ama işe yaramadı. Son durum fotoğraftaki gibi, yardımlarınızı bekliyorum.
Eki Görüntüle 910314
İlk başka elektrikten hemen çıkarın. Sonra ise tuşları çıkarıp ters çevirin ve bekletin birkaç gün.

Yeni konular

Geri
Yukarı