Kled Rune, Eşya ve Counter Önerisi

Ozan Ali Öner

Hectopat
Daha fazla  
Ben Kled mainlemek istiyorum. 100 mavi öz eksik. Aldığım zaman hangi rünleri girmeliyim? 2 tane rün seçeneği var. Yenilmez Ev, Hortlağın Pençesi. Bunu neye göre gireceğim? Kendim iyi oynadığımı düşünüyorum. Top lanede Kled'i zorlayacak şampiyon kim? Kimi banlamalıyım?

Karşında kimi istemiyorsan onu banlamanı tavsiye ederim. Sen güçlü diye bir şey banlarsın ama hiç tahmin etmediğin başka bir şey gelebilir. Rünlere internet sitelerinden bakabilirsin profesyonel oyuncuların kullandıkları rünleri kullanabilirsin.

Kled'i tam anlamıyla ezip geçen tek şampiyon Fiora. Karşına oynamayı bilen bir Fiora gelirse bilki koridoru kaybettin.

Her daim Fiora yasakla. Tabii Fiora haricinde Kled'i 1v1 de alabilecek başka şampiyonlar da var fakat Fiora'ya karşı kazanman neredeyse imkansız. Bu senin genel oynayaşına bağlı.

Kled'i tam anlamıyla ezip geçen tek şampiyon Fiora. Karşına oynamayı bilen bir Fiora gelirse bilki koridoru kaybettin.

Her daim Fiora yasakla. Tabii Fiora haricinde Kled'i 1V1 de alabilecek başka şampiyonlar da var fakat Fiora'ya karşı kazanman neredeyse imkansız. Bu senin genel oynayaşına bağlı.

Teşekkürler.

Takımında 5'e 5 savaşlarda tanklayacak kimse yok ise hortlağın pençesi gir. Kled birçok şampiyonu iyi oynuyorsan eziyor. Ama ben cgo veya autrox banlardım.

Karşında kimi istemiyorsan onu banlamanı tavsiye ederim. Sen güçlü diye bir şey banlarsın ama hiç tahmin etmediğin başka bir şey gelebilir. Rünlere internet sitelerinden bakabilirsin profesyonel oyuncuların kullandıkları rünleri kullanabilirsin.

Geri
Yukarı