KMODE EXCEPTION NOT HANDLED mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Minidump kısmı boş. Ancak olay görüntüleyicisinde;

Bir veya daha çok kullanıcı modu sürücüsünde bir sorun oluştu ve ana bilgisayar işlemi sonlandırıldı. Bu durum, aygıtlara erişiminizi geçici olarak kesintiye uğratabilir.

Kullanıcı modundaki sürücü kilitlenmesi nedeniyle HID-compliant headset aygıtı (konum (unknown)) çevrimdışı. Windows aygıtı yeniden başlatmayı 4 kez daha deneyecek. Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için lütfen aygıtın üreticisine başvurun.

Şimdi aygıt yöneticisine baktım, uyarı veriyor ancak güncel durumda.

Minidump dosyası oluşmadıysa Minidump klasörüne girmeden önce girdiğimiz Windows klasörünün içinde MEMORY.dmp dosyası oluşmuşsa onu paylaşın. O da yoksa Not MY Fault ile sisteme zorla hata verdirin. Not MY Fault kullanım rehberi aşağıda mevcut.

Minidump dosyası oluşmadıysa minidump klasörüne girmeden önce girdiğimiz Windows klasörünün içinde MEMORY.dmp dosyası oluşmuşsa onu paylaşın. O da yoksa not MY fault ile sisteme zorla hata verdirin. Not MY fault kullanım rehberi aşağıda mevcut.

Seçeneklerden hangisini seçeceğim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    35,4 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Attım ekran görüntüsünü.

Attığınız sadece ekran görüntüsü. Sizden dosyanın kendisini istiyorum. Biz daha gelişmiş komutlar kullanıyoruz. Ayrıca Blue Screen Viewer yerine WinDBG ile inceliyoruz. Siz dosyaları atın ve gerisini bize bırakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı