KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

İşletim sistemi
Windows 10

efekhvci

Femtopat
Daha fazla  
Memory ve mınıdump dosyam.

Ekran kartı RTX 2060.
İşlemci AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics 2.90 GHz.
Takılı RAM 16,0 GB (kullanılabilir: 15,4 GB)
Sistem türü Windows 10 Pro 64 Bit.

Memtest yaptım geçti Lenovo kendi donanım kontrol uygulamasından geçti. Şu an güncel olarak Lenovo'nun sitesindeki sürücüler kurulu sadece.

Arkadaşlar gerçekten yıldım. Bilgisayar 3 aylık ama her gün mavi ekran. Bilen arkadaş analiz edip yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyadan anlaşılır bir şey çıkmadı yine. Ama bir sürücü kaynaklı hata alınmış.
Ağ kartı sürücüsünü güncelleyin. Belki de o tetikliyor. Çünkü .evtx uzantılı dosyalarda genel olarak ağ kartı sürücüsünün uyarı verdiğini gördüm.
Çok teşekkür ederim emeğine sağlık. Şu an dediğin her şeyi harfiyen yaptım. Tekrar sorun çıkarsa direk servise mi yollayayım sence yine konu mu açayım?
Dosyadan anlaşılır bir şey çıkmadı yine. Ama bir sürücü kaynaklı hata alınmış.
Ağ kartı sürücüsünü güncelleyin. Belki de o tetikliyor. Çünkü .evtx uzantılı dosyalarda genel olarak ağ kartı sürücüsünün uyarı verdiğini gördüm.
Çok teşekkür ederim emeğine sağlık. Şu an dediğin her şeyi harfiyen yaptım. Tekrar sorun çıkarsa direk servise mi yollayayım sence yine konu mu açayım?

Biraz daha gözlemleyin, elimizden geleni yaparız, yok eğer çözemezsek servise yollamanız gerekebilir. Ama bana soracak olursanız sorun yazılımsal nedenler kaynaklı gibi.

Teşekkür ederim hocam bir sorun olursa tekrar yazacağım :)
Hocam maalesef tekrar aldım bsod :(

Hocam maalesef tekrar aldım bsod :(

@Recep Baltaş abi ülkemizde bu sorunu sende başka çözecek bir insan daha göremiyorum şu an yetkili servis uzaktan bağlandı saçma sapan ayarlar yaptı. Können sie mir helfen? :)

@efekhvci bakıyorum hemen.
Lenovo netfilter yazılımını kaldırın.

Maalesef öyle bir yazılıma sahip değilim Google'ladım bir şey de anlayamadım pek.
Maalesef öyle bir yazılıma sahip değilim Google'ladım bir şey de anlayamadım pek.

Buldum şimdi araştırarak sorunun neden bundan kaynaklandığını düşünüyoruz?
@KojiroHyuga04 @ismimberkay Arkadaşlar hayırlı olsun yeni bsodumu aldım hemde bu aldığım ilk farklı bsod
yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı