KMS aktivatörü nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows bedava bir yazılım değil, tabii ki de satın alacaksınız veya deneme sürümü ile kullanacaksınız. Deneme sürümü sonsuza kadar devam ediyor. (WinRAR misali fakat sadece W10 için geçerli bu durum)

Deneme sürümü dediğiniz, Windows'u etkinleştir mi :D?

Etkinleştirmez ama kullanabiliyorsunuz. Etkinleştirmek için illegal yöntem kullanacağınıza bir iki tema özelliğinden feragat ederken Windows kullanıyorsunuz. (W10 için geçerli)

8.1'i etkinleştirmezseniz saatte bir tam ekran olarak etkinleştirin uyarısı alırsınız. Genelde oyun oynarken bir anda bu ekranı görmekten şikayetçi olan insanlara rastlamıştım. :) 7'deki durum da buna benzer ama tam hatırlamıyorum.

Etkinleştirmez ama kullanabiliyorsunuz. Etkinleştirmek için illegal yöntem kullanacağınıza bir iki tema özelliğinden feragat ederken Windows kullanıyorsunuz. (W10 için geçerli)

8.1'i etkinleştirmezseniz saatte bir tam ekran olarak etkinleştirin uyarısı alırsınız. 7'deki durum da buna benzer ama tam hatırlamıyorum.
Windows 8.1'in o özelliği razı olsun kalpten gidiyordum.

İnsan bir animasyon koyar tak diye ekrana geliyor. :D

8.1'i etkinleştirmezseniz saatte bir tam ekran olarak etkinleştirin uyarısı alırsınız. Genelde oyun oynarken bir anda bu ekranı görmekten şikayetçi olan insanlara rastlamıştım. :) 7'deki durum da buna benzer ama tam hatırlamıyorum.
Wallpaper Engine kullanıyorsanız, tema özellikleri kapalı olsa da ayarlanabiliyor. 🤭

Neyse sağ olsun önemli değil, 6 ay süre uzatabiliyormuşuz zaten. Windows performansından feragat edeceğimize tema değiştiremeyelim :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı