KMSpico nasıl kaldırılır?

alp15eren

Kilopat
Format dışında kalkmıyor diye biliyorum. Zararlı mı konusuna gelirsek kesin birşey söyleyemem birçok tanıdığım yıllardır kullandı daha bir şey olmadı. Donanımarşivi forumundada zararlı olmadığından bahsediyorlar. (Bu yöntemi önermiyorum sadece bildiklerimi yazıyorum.)

Ahmdag

Centipat
Msguides sitesi orijinal KMS sunucusunu taklit eder ancak sisteme herhangi bir zararı yoktur. Ancak tavsiye etmiyoruz, sistemi korsan bir şekilde etkinleştirir.
Güvenmiyorsanız kaldırmak için key alıp girin. Formata gerek yok. Gerekirse KMS servisini sonlandırırsınız.

KS
KS
ludwig1301

ludwig1301

Picopat
Msguides sitesi orijinal KMS sunucusunu taklit eder ancak sisteme herhangi bir zararı yoktur. Ancak tavsiye etmiyoruz, sistemi korsan bir şekilde etkinleştirir.

Amacım korsan etkinleştirmek değildi aslında sadece sağdaki yazı günlerdir irite ediyordu. Kaldırmaya çalıştım ancak olmadı bu komutları denedim kalktı ancak pişman oldum yaptığıma.

Ahmdag

Centipat
KMSpico aynı işi sizin bilgisayarda lokal olarak yapar. Sizin bilgisayarda KMSpico bulunmuyor. Msguides habersiz, sisteme bir şey indiremez.
Key alırsanız, KMS hizmeti kapanır zaten.

KS
KS
ludwig1301

ludwig1301

Picopat

MBAM ve zemana bilgisayarda hiçbir virüs bulamadı :(. Son çare format atıyorum arkadaşlar hepinize teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Yukarı