KMSpico tamamen temizlemek mümkün mü?

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
Yaklaşık 1 yıl önce internet Kafe'de bilgisayara format attırdım, Windows 10'u KMSpico ile lisanslamıştı, yaptığım ilk Defender taramasında KMSpico'yu buldu ve kaldırdı. Ardından 1 - 2 ay sonra ise Windows lisansı bitti ve yenilenmedi.
O zamandan bu zamana kadar Kaspersky Internet Security gibi programlarla yaptığım bütün tam taramalar temiz çıktı.
Acaba tamamen temizlenmiş midir?

Yaklaşık 1 yıl önce internet Kafe'de bilgisayara format attırdım, Windows 10'u KMSpico ile lisanslamıştı, yaptığım ilk Defender taramasında KMSpico'yu buldu ve kaldırdı. Ardından 1 - 2 ay sonra ise Windows lisansı bitti ve yenilenmedi.
O zamandan bu zamana kadar Kaspersky Internet Security gibi programlarla yaptığım bütün tam taramalar temiz çıktı.
Acaba tamamen temizlenmiş midir?

Format tek çözüm.

Bu yazılımın temiz format atmadan kalkması zor. Temiz format atın derim.

Bu yazılımın temiz format atmadan kalkması zor. Temiz format atın derim.

İnternet kafe 2013 yılından beri burada format vs. yapıyor. Orijinal KMSPico ise yine de zararları olur mu?
2.elden aldığım kasanın sahibi korsan Windows kurmuştu, temiz kurulum yapmama rağmen gitmedi ben de takmıyorum artık.

Bende şu anlık bir zararını görmedim, zamanında HijackThis log programını kullanıp sonucu attığımda zararlı olmadığı yorumunu almıştım, ama bilmiyorum.

İnternet kafe 2013 yılından beri burada format vs. yapıyor. Orijinal KMSPico ise yine de zararları olur mu?
Elbette hocam. KMSPico orijinal olsa ne olur? Zaten zararlı. KMS ise farklı bir durum. KMS yasaldır ve şirketler kullanır.

Elbette hocam. KMSPico orijinal olsa ne olur? Zaten zararlı. KMS ise farklı bir durum. KMS yasaldır ve şirketler kullanır.
slmgr -dli komudunu kullandığımda KMS olarak geçiyor, acaba KMS mi yoksa KMS Pico mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_18.png
    Screenshot_18.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 72
KMSPico zaten bunu yapıyor. Sizi bir sunucuya bağlıyor. KMS ile de zaten bu şekilde kullanılır. KMSPico ise bunu korsan olarak yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı