KMSpico ve benzeri araçları istemeyenler Office'i nasıl etkinleştiriyor

Ben hepsinden çok şunu merak ediyorum. KMSpico'ya "virüslü, kullanmayın, virüs girer" deniyor (özellikle de bu forumda). Fakat bu virüslerin bir antivirüs ile silinebilmesi lazım. Öyle olmuyor mu?

Ben hepsinden çok şunu merak ediyorum. KMSpico'ya "virüslü, kullanmayın, virüs girer" deniyor (özellikle de bu forumda). Fakat bu virüslerin bir antivirüs ile silinebilmesi lazım. Öyle olmuyor mu?

Bu programların mantığı arkada sürekli lisansı tekrarlaması. Bu arkadaşın kendi sitesi olmadığı için hep forumlarda, tamindir gibi sitelerde dolaşıyor. Haliyle içine virüs yazılması muhtemel. Antivirüs kaldırıyor lakin kalıntıları kalıyor. Bende geçen sene öyle kullanıyordum. Sistemi kendi ayarlarından sifirladigim zaman lisans kalmıştı. En son 90 gün kaldı diyordu. Süre bitince Key alıp gireceğim.

4-5 Antivirüs ile tarattım ama KMSpico ile ilgili zararlı hiç birşey çıkmadı 😁. Ama tavsiye etmem. İlerde gidip orjinal Windows alacağım. Korsan pişmanlıktır.
Gerçekten KMSPico install yöntemi bilgisayar için sıkıntılı (Şu yönden sıkıntılı arkaplanda gereksiz bir servisi oluyor. Farklı yöntemler varken bunun kullanılması mantıklı değil.) ama Portable versiyonu var veya cmd gibi farklı yöntemler var. Mesela KMSPico ve Rufus araçlarını antivirüs ile tarattım ikisinde de virüs bulmadı. Şimdi bu iki programın güvenlik açısından birbirinden ne farkı var? Nasıl güveneyim? Sonuçta antivirüsüm virüs olarak görmedi.

KMSPico ve benzeri aktivatörleri sadece kaynağından indirmenizi öneririm. Ayrıca en son 2017'de güncellenmiş KMSPico, daha güncel aktivatörler bulunmalı bence.

Geri
Yukarı