Rehber KMSpico zararlısını kaldırma

SIR_INDO_SCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Ayarlardan sistem/hakkında/etkinleştirme kısmına gel, orada "Windows hesabınıza bağlı dijital bir lisansla etkinleştirildi" yazıyorsa korkacak hiçbir şey yok demektir, anakartınızı değiştirmediğiniz sürece lisansınız gitmez, format sonrası Hotmail adresinizi girdiğiniz anda Windows lisanslanır.

Belki bundan dolayı olabilir lisanslanması. Çünkü ben anakartın lisans anahtarını tutacağını zannetmiyorum. ASUS P5G41T-MLX anakartta olduğunu zannetmiyorum.
E postamı her seferinde girerim ben çünkü. (Hotmail)

Ghost66

Centipat
Yer
C:\Windows\System32
resim_2022-01-27_215326.png
Bende böyle hata verdi normal mi?

Aeronight

Hectopat
Makaleler
1
Bir salaklık yaptığımı düşünüyorum. KMS'yi sildim ve 120 dakika bekleyip aynı işlemleri yeniden yaptım. Daha sonra retail olarak aldığım keyi yapıştırmak için etkinleştirmeye geldiğimde yanlışlıkla sorun gidere bastım be KMS yine etkinleşti. Yeniden 120 dakika beklemem gerekir mi?

lazarow

Yoctopat
Merhaba, benim de bilgisayara tamirci KMSpico yüklemiş. Buradaki adımları takip ettim. Şimdi ürün kodunuz lisanslı değil vs. yazıyor. Sonra Ekranın sağ altında Windows'u Etkinleştir de yazıyordu. PC'yi kapatıp açtım ama bu sefer sağ alttaki Windows'u Etkinleştir yazısı gözükmüyor ama yine de her yerde ürün kodunuz orijinal değil, aktifleştirmek için ürün kodu girin vs. yazıyor. Ben bu KMSpico illetinden kurtulmuş muyumdur? @Alq

Zyplux

Centipat
Merhaba, benim de bilgisayara tamirci KMSpico yüklemiş. Buradaki adımları takip ettim. Şimdi ürün kodunuz lisanslı değil vs. yazıyor. Sonra ekranın sağ altında Windows'u etkinleştir de yazıyordu. PC'yi kapatıp açtım ama bu sefer sağ alttaki Windows'u etkinleştir yazısı gözükmüyor ama yine de her yerde ürün kodunuz orijinal değil, aktifleştirmek için ürün kodu girin vs. yazıyor. Ben bu KMSpico illetinden kurtulmuş muyumdur? @Alq

USB ile format atmak daha sağlıklı.

Yukarı