Knight bölge nasıl değişilir?

ŞEFO

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir görev için el morad a gitmem gerekiyor. Nereye ışınlanırsam ışınlanayım bulamıyorum.

Moradon giriş kapısının iç tarafında sağ ve solda iki tane Gate var Orc ve Human'lar için ayrı ayrı. Sen hangi ırksan ona git sağ tıkla. Gerçi El Morad dediğine göre Human ırkın.

Moradon giriş kapısının iç tarafında sağ ve solda iki tane Gate var Orc ve Human'lar için ayrı ayrı. Sen hangi ırksan ona git sağ tıkla. Gerçi El Morad dediğine göre Human ırkın.
karus um - görev için el morad a gitmem gerek sanırım. karus da adı farklı mı gölgenin.
uruk blade kesme görevi

karus um - görev için el morad a gitmem gerek sanırım. karus da adı farklı mı gölgenin
Oyunu 10 yılı aşkındır oynamıyorum fakat sanırım sen Lich görevini almışsın. Eğer o görevse karşı ırkın sembolünü isteyecektir. Savaştan sonra bölge basma sırasında karşı ırkın şehrini basarak oradaki Lich'ten düşürebilirsin.
Edit: Uruk blade görevi demişsin. Bu durumda bir fikrim yok.

Hocam Karus isen savaşlar haricinde Elmorad bölgesine giremezsin. Aldığın görevi tam olarak anlayamadım Elmorad bölgesinde Uruk kestirme görevi yoktu hatırladığım kadarıyla. Uruk Blade kesme görevin varsa Lüferson kalesinden Linart bölgesine geç oradaki uruklardan bir tane kes sayıyorsa orada yap. Görevin ekran görüntüsünü alıp atarsan daha net yardımcı olabiliriz.

Geri
Yukarı