Knight Online 59 Asas İçin İtem Önerisi

Makaleler
3
Maner serverinde ardream asas oynamak istiyorum. Şu an için 10 GB civarı bir param var. İtem olarak neler önerebilirsiniz? Öğrenci işi ardream da iş yapacak bir char dizmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Manes serverinde ardream asas oynamak istiyorum. Şu an için 10 GB civarı bir param var. İtem olarak neler önerebilirsiniz? Öğrenci işi ardream da iş yapacak bir char dizmek istiyorum.

FP +8 Set / 5-5,5 GB
MD +8 / 3 GB
WB +8 / 1,5-3 GB (Tam emin değilim)
Old Elf Belt/Old Skeleton Belt - 30M
Dual Old Elf Ring/ 30M
Old Amulet Of Dexterity/ 15M
Dual Old Silver Earring/ 30M

Bu set maksimum 10 GB tutacaktır. Buy pazarıyla 1-2 uğraşırım dersen fiyat 8 GB'ye kadar düşebilir.

10 GB gibi bir bütçe ile sanırım çıkabilecek en iyi sonuç bu olacaktır.

FP +8 Set / 5-5,5 GB
MD +8 / 3 GB
WB +8 / 1,5-3 GB (Tam emin değilim)
Old Elf Belt/Old Skeleton Belt - 30M
Dual Old Elf Ring/ 30M
Old Amulet Of Dexterity/ 15M
Dual Old Silver Earring/ 30M

Bu set maksimum 10 GB tutacaktır. Buy pazarıyla 1-2 uğraşırım dersen fiyat 8 GB'ye kadar düşebilir.

10 GB gibi bir bütçe ile sanırım çıkabilecek en iyi sonuç bu olacaktır.
Bu olur mu sizce?
8 MD 3 GB
8 WB 1 GB ,
8 FP Set 6 GB ,
Dual Old ROL 2 gb ,
Old Ske Belt 20M ,
Dual Old Eme 40M ,
Old WP 10M ,

Şu 3 itemi şu fiyatlardan satın aldım.
Old skeleton belt 12M 450K
Dual Old Elf Metal Earring 32M
Old Warrior Pendant 4M 500K

Bu olur mu sizce?
8 MD 3 GB
8 WB 1 GB ,
8 FP Set 6 GB ,
Dual Old ROL 2 gb ,
Old Ske Belt 20M ,
Dual Old Eme 40M ,
Old WP 10M ,

Şu 3 itemi şu fiyatlardan satın aldım.
Old skeleton belt 12M 450K
Dual Old Elf Metal Earring 32M
Old Warrior Pendant 4M 500K

Olmaz diye bir şey yok, bu şekilde ataktan feragat edip biraz defans sağlamış oluyorsun.
Ben asas'ı kendi mantığında oynamayı seviyorum. Yüksek hasar. Çünkü mage ve rogueyi parazit-malice düştüğünde tekleyip çıkman lazım. Senin sistemde belki vs yaparken bir tık daha fayda getirebilir sana ama malice-parazit düşmüş bir mageyi tekleyemediğin de 2. ve 3. yeteneğini kullanman gerekecek buda 2-3 saniye daha fazladan o karşı partinin içinde dolanmana sebep olacak. Verdiği bu ekstra defans seni kurtaracak mı o zaman?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı