Knight Online ve Metin2'den hala para kazanılır mı?

Arbeit

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Acayip derecede boş vaktim var. 5-8 saat PC deyim. Bu süreyi değerlendirme amaçlı hem beni çok sıkmayacak eğlendirecek hem de para kazandırması için Metin2 veya Knight Online başlanır mı? Sadece kasıp satacağım ByNoGame de ksgame falan görüyordumda iyi fiyatlar ve aylık ne kadar kazanırım ne yaparak kazanırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ufak bir sermayeniz varsa oynamak yerine al sat yapın derim. O daha karlı bence. Premiuma vs. ödeyeceğiniz paranın geri dönüşümü hem size zaman kaybettirir hemde ne kadar döneceği meçhul. Ancak pazarda item al-sat'ı ile uğraşırsanız emin olun harcadığınız zamana değiyor ve kar yaparak ayrılırsınız.

Eğer ufak bir sermayeniz varsa oynamak yerine al sat yapın derim. O daha karlı bence. Premiuma vs. ödeyeceğiniz paranın geri dönüşümü hem size zaman kaybettirir hem de ne kadar döneceği meçhul. Ancak pazarda item al-sat'ı ile uğraşırsanız emin olun harcadığınız zamana değiyor ve kar yaparak ayrılırsınız.

Başka bir öneriniz var mı ben 0 sermaye zaten oyunu hobi olarak yapıyorum bir yandanda para kazanayım diyorum. (Al sat hariç oyun olarak)

Başka bir öneriniz var mı ben 0 sermaye zaten oyunu hobi olarak yapıyorum bir yandanda para kazanayım diyorum. (Al sat hariç oyun olarak)
Para yatırmadan bir yere gelmek iki oyunda da çok çok zor. Çok fazla zaman harcaman gerekecek. Paran yoksa bulaşma derim ikisinede. Ha amacım eğlenmek chill takılırım diyorsan deneyebilirsin.

Oynayabilirsiniz ancak uzun sürer ve 0 sermaye ile Knight online da hemen para kazanmanız zor. Öncelikle charınızı belli bir item düzeyine çıkarmanız gerekli. Ondan sonra belki etkinliklere girerek oyun parası kasabilirsiniz ancak o da anca premium paranızı çıkartır :) Öyle ayda 1000 2000 cebime atarım diye dusunmeyın :)

Geri
Yukarı