Kocaeli içinde ekran kartı tamiri nerede yaptırılır?

Michal Krizo

Hectopat
Daha fazla  
Elimde MSI markalı bozuk ekran kartı var. Bir görüntü veriyor bir vermiyor. Kartın garantisi olup olmadığını bilmiyorum İstanbul Şişli'de var galiba bir tek MSI teknik servis oraya belli bir ücret karşılığında yaptırabilir miyim? @Yener K. hocam siz biliyor musunuz? Bir de kartı 900TL'den aldım tamir vs. yaptırmak mantıklı mı yoksa başka bir alternatif olabilir mi?

Elimde MSI markalı bozuk ekran kartı var. Bir görüntü veriyor bir vermiyor. Kartın garantisi olup olmadığını bilmiyorum İstanbul şişli'de var galiba bir tek MSI teknik servis oraya belli bir ücret karşılığında yaptırabilir miyim? @Yener K. hocam siz biliyor musunuz? Bir de kartı 900TL'den aldım tamir vs. yaptırmak mantıklı mı yoksa başka bir alternatif olabilir mi?

Garantisini sorgulayıp var ise öncelikle kendi servisine yollayın.

Kocaeli için Belsa'da bulunan bilgisayarcılara sorabilirsiniz. Karta büyük ihtimalle Reballing gerekir.

Elimde MSI markalı bozuk ekran kartı var. Bir görüntü veriyor bir vermiyor. Kartın garantisi olup olmadığını bilmiyorum İstanbul Şişli'de var galiba bir tek MSI teknik servis oraya belli bir ücret karşılığında yaptırabilir miyim? @Yener K. hocam siz biliyor musunuz? Bir de kartı 900TL'den aldım tamir vs. yaptırmak mantıklı mı yoksa başka bir alternatif olabilir mi?

Merhabalar dostum, Kocaeli'ni bilmiyorum fakat İstanbul'da bulunan Ensa Bilgisayar'a bir göz atın derim. İşlerinde gayet iyiler. Fakat 1030 için büyük ihtimalle tamire değmez gibisinden bir şey söyleyebilirler. Yine de şansını dene derim.

Geri
Yukarı