Kocaeli Matrix Anadolu lisesi nasıldır?

acar92

Hectopat
Eski okulumdan geçerken böyle bir şey görmüştüm başta şaka sanmıştım ama gerçekten e-spor, yazılım dilleri vb. öğreneceğiniz bir lisenin olduğunu gördüm. Daha önce yazılım lisesi giden varsa bilgi verebilir mi? Aslında bende meslek olarak bilgisayar alanında gitmek istiyordum.

20220704_164251.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski okulumdan geçerken böyle bir şey görmüştüm başta şaka sanmıştım ama gerçekten e-spor, yazılım dilleri vb. öğreneceğiniz bir lisenin olduğunu gördüm. Daha önce yazılım lisesi giden varsa bilgi verebilir mi? Aslında bende meslek olarak bilgisayar alanında gitmek istiyordum.

Eki Görüntüle 1441570

Bu gerçek miymiş ya sürekli mesaj atıyorlardı bana :D?

😐 😐 Bir an heveslenmiştim.
Hükümetin kodlama öğreteceğini sandın sanırım :) Hükümet anca tesfir, fıkıh, kelam melam öğretir. Onu da öğretemiyor ya...

Eki Görüntüle 1441570
Kirmizi hapi secen ogrenci olacagini sanmam, yataklarina geri donerler muhtemelen bu okulda.

Turkiye'de duzgun kodlama egitimi alamadim, bilim sanat merkezine bir umut baglamistim ama hicbir ise yaramadi. Ne ogrendiysem kendim Ingilizce gelistirip dokumantasyon okuyup ogrendim. Turkiye'de maalesef tutmuyor, tutacagini da sanmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı