"Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSVCP71.dll bulunamadı" hatası

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Ben bugün PS3 cihazıma tema oluşturmak için program indirdim ve temamı yaptım. Fakat oluşturmaya çalıştığımda "Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSVCP71.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir." yazıyor. Ama silip yüklememe rağmen yine aynı hata oluşuyor. Nasıl çözebilirim bunu?

2003 yılından kalma dosyayı hangi program kullanıyor acaba ya?

Dosya Full .NET 1.1 SDK'sı ile geliyor. Microsoft sitesinden linki kaldırılmış, dolayısıyla webarchive ile sorunu çözmeyi deneyebiliriz.

Buradan indirip yazılımı kurmayı deneyin. İndirme yavaş olabilir, katlanacaksınız mecbur.

Daha kurmadım hocam, okuldayım. Eve gelince bakacağım.
Var mı bir gelişme?

Kurma işleminde bu dosyanın Windows 10'u desteklemediği yazıyor

Son düzenleme:
Başka bir uyumluluk modunda çalıştırmayı denedin mi? Bu işe yaramazsa uygulamayı açamama ihtimalinin olduğunu belirteyim. DLL dosyasını edinmenin tek yöntemi bu çünkü.

Sanal Windows XP üzerinden çalıştırmayı deneyeceğim
Başka bir uyumluluk modunda çalıştırmayı denedin mi? Bu işe yaramazsa uygulamayı açamama ihtimalinin olduğunu belirteyim. DLL dosyasını edinmenin tek yöntemi bu çünkü.

Hocam sanal makinede de çalışmadı. Ama program dosyaları içinde

XP üzerinden olmadı ama senin dediğin dosyada o uyarıyı önemsemeden ilerledim. Fakat sonra resimdeki uyarıyı verdi.
Sanal Windows XP üzerinden çalıştırmayı deneyeceğim

Hocam sanal makinede de çalışmadı. Ama program dosyaları içinde

XP üzerinden olmadı ama senin dediğin dosyada o uyarıyı önemsemeden ilerledim. Fakat sonra resimdeki uyarıyı verdi.

Kurulumdaki tikleri kaldırıp yükledim fakat sorun devam ediyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-27 203738.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-09-27 203738.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı