Kodlamaya nasıl başlayabilirim?

The_TURK_TR

Hectopat
Arkadaşlar ben kodlama hevesim geldi ben sadece scratch üzerinden kodladım ama çok gelişmiş değil basit programlar yaptım şimdi de kodlamaya girmek istiyorum bu konuda ücretsiz bir şekilde ders veren siteler veya daha ilk başlayanlar yani tecrübesiz olanlar için olan kodlama siteleri varsa önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar ben kodlama hevesim geldi ben sadece scratch üzerinden kodladım ama çok gelişmiş değil basit programlar yaptım şimdi de kodlamaya girmek istiyorum bu konuda ücretsiz bir şekilde ders veren siteler veya daha ilk başlayanlar yani tecrübesiz olanlar için olan kodlama siteleri varsa önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Udemy'den ücretsiz kurslar varsa izleyebilirsin.

Bilge iş adlı bir platform var Python dersleri var ücretsiz ve derslerin sonunda bir sertifika kazanıyorsunuz eğer basit bir dilden başlamak isterseniz öneririrm.

Udemy'de YouTube'da çok güzel ve ücretsiz kurslar mevcut ve ayrıca bence ingilizceni geliştirmeden bu işe bulaşma ve Python'dan başlamanı öneririm.

Ben sana çok büyük bir site vereyim. İnternet.

Her türlü seviyeye, her türlü dile, her türlü alana göre istediğini bulabildiğin bir site(lafın gelişi site diyorum).

Araştırdıktan sonra istediğin her şeyi, her seviyede bulabilirsin. "Hevesim var" demekle iş bitmiyor, araştırma yapmadıktan sonra bir işe yaramıyor o heves, hayale dönüşür en fazla.

Burada açılan yüzlerce konuları bile incelesen aklında birçok şey oluşur. Araştırma yaptıktan sonra aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin. :)

Screenshot_2021-12-01_22-25-53.png

İngilizce -> Algoritma -> Amaç belirleme -> Amaca uygun programlama dili

Yeni konular

Geri
Yukarı