Köpeğim 4 tane tavuk öldürdü

Farawell Ballad

Hectopat
Yer
Jötunheim'de kül döküyor
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, müstakil evde oturuyorum ve köpeğim var. Köpeğimi bahçemizin arasına salmıştık sonra kargo geldi, köpek olduğu için giremiyorlardı. Sonra bahçeyle evin kapısını bağlayan ara kapıyı abim açmış ve kapıyı düzgün kapattığını sanıyormuş. Bir anda fırlamış ve aşağılara gitmiş. Aramaya gitmiş falan bulamamış bir 30 dakika civarı dolaştıktan sonra sınavı var diye aramayı bırakmış. Ondan sonra zaten köpek gelir diye bıraktık. Sonuçta 9 yıldır bizimle birlikte yaşıyor ve gelir diye bıraktım.

Sonra bu sefer ben indim aşağılara bir baktım aşağıdakiler tavuklarını salmış ve bizim köpek 4 tanesini öldürmüş. Ya şimdi salınan yer çok garip yolun ortası nasıl desem ara yol gibi bir yer. Bizim sitelerin olduğu yere giren yolda salmış tavukları. Sadece bizim köpeklerimiz olsa tamam da etraf köpek kaynıyor sadece biz bakmıyoruz köpek herkes bakıyor. Bunun köpeğin kendi içgüdüsü olduğunu da düşünüyorum. O yüzden büyük ihtimal hata abimde. Bu konuda ne yapmalıyız? Tavukların ücretini ödemek yeterli olur mu? Başına böyle bir şey gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam var fakat orada da inek bakıyolar ondan dolayı oraya salmışlar sanırım. Tel çekilmiş bir alan orada da inekleri var.
Hocam o zaman tavukları salacakları tek yer sokak. Gidip tavuk sahipleriyle konuşun, ortak bir noktaya varın. Zararlarını isterler yüksek ihtimal, haklılar da.

1611584765137.png

Tavukların parasını ödeyin, insanaların canını 4 tavuk parası için sıkmayın konu tartışmaya kapalı bile %100 siz suçlusunuz.

Suçlu olduğumuzun farkındayım. Sonuçta hayvan canı. İnsanların canını 4 tavuk parası için asla sıkmam fakat sadece ücretini ödemek yeterli olur mu, diye sordum. Mesajlarınız için sağ olun.

Suçlu olduğumuzun farkındayım. Sonuçta hayvan canı. İnsanların canını 4 tavuk parası için asla sıkmam fakat sadece ücretini ödemek yeterli olur mu, diye sordum. Mesajlarınız için sağ olun.

Tabii ki de. Eğer tavukların sahibi de isterse anlaşırsınız, tavuk alırsınız ya da tavukların parasını ödersiniz.

Tavukların parasını ödeyin, insanaların canını 4 tavuk parası için sıkmayın konu tartışmaya kapalı bile %100 siz suçlusunuz.

Arkadaş suçlu olduğunu biliyor, bir hayvan için bir insan canını sıkmaya değmez, gelip burada ¨Suç sende, ödeyeceksin!¨ gibi şeyler yazmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı