Köpeğim boş bir odaya dimdik baktı

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, benim köpeğim akita inu Japonya ırkı bir köpek bizim ev iki katla üskatan inerken köpeğinde yanımdaydı merdivenin solunda oda var köpeğim inerken soluna baktı ve oda karanlıktı. Köpeğim bir dinklendi sonra tuhaf hareketler yaptı sanki şoka girmiş gibiydi bende biraz ürktüm sizce ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar, benim köpeğim akita inu Japonya ırkı bir köpek bizim ev iki katla üskatan inerken köpeğinde yanımdaydı merdivenin solunda oda var köpeğim inerken soluna baktı ve oda karanlıktı. Köpeğim bir dinklendi sonra tuhaf hareketler yaptı sanki şoka girmiş gibiydi bende biraz ürktüm sizce ne olabilir?

Kesin cin var orada bi' 5-6 bin TL ver de okusun hoca oraya.

Bir şey olmaz.

Cinler genelde eski yıkık harabe evleri seçiyorlar, evinizin bu şartlara uymadığını varsarsak cinlerin fantazileri ile uyuşmuyor. No panic!

Yeni konular

Geri
Yukarı