Köpeğimin Tuvaletini Yaptırırken Ceza Yedim

Yıllardır besleriz. Belediye beslemiyor. Bizim köpeğimiz hepsi. Kendi köpeğimi gezdirirken mamalarını da veririm geçerken. Bu ufak bir detaydı sadece olayla bağımsız.

@ne diyem mahmut mu diyem ağzı olan konuşurmuş lafı var ya, senin için söylemişler onu. Atıyorum herhalde sen rahat ol.

Bu şekilde agresif mesaj atarak bir yere varamazsınız. Ağzı olan konuşuyor değil, siz bilgileri tam verip öyle anlatın biz de konuşmayalım o zaman. Kahin miyim nereden bileyim ben o sıra senin ne yaptığını?

Bu şekilde agresif mesaj atarak bir yere varamazsınız. Ağzı olan konuşuyor değil, siz bilgileri tam verip öyle anlatın biz de konuşmayalım o zaman. Kahin miyim nereden bileyim ben o sıra senin ne yaptığını?
Bilgi verilmemiş olabilir, poşet alıp gerekli temizliği yapıp yapmadığını sorabilirdiniz. Arkadaşa katılıyorum, konuşmak için konuşuyorsunuz.

Bilgi verilmemiş olabilir, poşet alıp gerekli temizliği yapıp yapmadığını sorabilirdiniz. Arkadaşa katılıyorum, konuşmak için konuşuyorsunuz.
Kalkıp o kadar köpeği besleyecek duyara sahibim ama kendi köpeğimin bokunu çöpe atmayacak kadar duyarsızım ha? :) Bunu belirtmeme bile gerek yok.

Komik işte arkadaş, konuyu farklı yere çekmek istiyor kendince.

Ayrıca gittiğimiz park öyle çocuk parkı gibi değil tam. İçinde çocuk parklarının olduğu büyük bir yeşil alan, evimin hemen karşısı 20 metre var aramızda :)

Kalkıp o kadar köpeği besleyecek duyara sahibim ama kendi köpeğimin bokunu çöpe atmayacak kadar duyarsızım ha? :) Bunu belirtmeme bile gerek yok.

Komik işte arkadaş, konuyu farklı yere çekmek istiyor kendince.

Ayrıca gittiğimiz park öyle çocuk parkı gibi değil tam. İçinde çocuk parklarının olduğu büyük bir yeşil alan, evimin hemen karşısı 20 metre var aramızda :)

Biraz sert çıkmış olabilirim, iki gün önce evimin önüne öylece bırakıp gitmiş birisi saolsun :) sanırım onun etkisiyle yazdım. Söylediklerinize dayanarak tüm sözlerimi geri alıyorum.

Hocam polisler bugün bir daha çıkarırsan yine ceza keseceğiz sana dediler. Ters karakterler. Sürekli argo ve yüksek sesle konuştular. O yüzden çıkarırsam bir daha ceza yazacaklar eğer görürlerse.

Az önce 155 ile görüştüm. Çıkarabilirsiniz dediler. Ne yapacağım bilmiyorum şu an.

Abis sen ters polislere denk gelmişsin. Ama bak adamlar hep stres altında düşün adamlar habire bin türlü insan şeklinde mahlukatla içiçe oluyor sana denk gelip dejarj olmuşlar. 1 polis 1000 kişiden sorumlu olabiliyor sen düşün.

Abis sen ters polislere denk gelmişsin. Ama bak adamlar hep stres altında düşün adamlar habire bin türlü insan şeklinde mahlukatla içiçe oluyor sana denk gelip dejarj olmuşlar. 1 polis 1000 kişiden sorumlu olabiliyor sen düşün.
Arkadaş kibar şekilde konuştuğunu söylüyor. Bu durumda istediği kadar stres altında olsun vatandaşa böyle davranma hakkı yok. Ne polisin, ne bekçinin, ne savcının. Psikolojik şiddet uygulamamış gibi üstüne bir de maddi yük olmuşlar. Bu ülkede stresliyim deyip herkes karşısındakine çatarsa ne olur? Deşarj olacaksa devlet ona deşarj olacağı kadar maaş veriyor zaten.

Apartmanın bahçesine girip alkol alan 2 tane bozayının önünden bekçiler geçti ve afiyet olsun dediler. Sonra arkadan söyleniyorlar, git evinde iç bize iş çıkarıyorsun diye. Polisin ve bu bekçilerin borusu anca çoluk çocuğa söküyor. Ben Türkçü ve Milliyetçi bir Türk vatandaşı olarak kendimi korur ve %90 olarak köleler ve pasiflerden seçilmiş polislere her zaman sertimdir. Çünkü karakola girmiş ve polislerin ne kadar pasif ve kabiliyetsiz ve eğitimsiz olduklarını görmüşümdür. Bu ülkede EGM ve Mahkeme sadece olmasından ibarettir. Kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun. Sadece söylemek istedim. Sen bu işin peşine düşsen bir şey çıkmaz ama hak ve hukuk olarak bırakmaman gerekiyor. Devlet ceza kesen polisi asla engellemez çünkü ekonomik kriz ve iflas var. Yaş olarakta yasağa düşüyorsan dahada zararlı çıkarsın.

Geri
Yukarı