Köpeğin cinsi nasıl öğrenilir?

Ahmensrr

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni bir köpek sahiplendik 2 aylık ama cinsini öğrenemedik. Fotoğrafını koyuyorum bilen varsa söyleyebilir mi?
Bir de ne yer, ne içer onu da söylerseniz iyi olur.

wwwwwwww.PNG

Bu oyuncak mı ki, hoşuna gitmiş almıştır diyebiliyoruz? Evet, her köpek aynı şekilde beslenmez. Her köpeğin yiyeceği şey ve ihtiyacı aynı değildir. Bir yem kabı alayım, içine yem koyayım yesin demeyle bitmez her şey.

Bu yüzden hiçbir fikrin olmadığı bir hayvanı almadan önce bilgi edinmen gerekir.

Bu oyuncak mı ki, hoşuna gitmiş almıştır diyebiliyoruz? Evet, her köpek aynı şekilde beslenmez. Her köpeğin yiyeceği şey ve ihtiyacı aynı değildir. Bir yem kabı alayım, içine yem koyayım yesin demeyle bitmez her şey.

Bu yüzden hiçbir fikrin olmadığı bir hayvanı almadan önce bilgi edinmen gerekir.
Hayvanı ben sahiplendim westiepoo dedi ama emin değilim dedi aldığım kişi zaten hayvana önce süt verdik bilgilerini tam öğrendikten sonra mama verecektik keşke linç etmeden önce bildiklerinizi yazsaydınız daha yardımcı olurdunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı