Kötü bilgisayarım var Video çekemez miyim?

Intel Celeron 2.16 GHz çift çekirdek.
2 GB RAM.
Intel HD Graphics 1 GB ekran kartı.

Maalesef bu zamanda YouTuber olacaksanız ağızınızı yamultarak konuşmalısınız ne buluyorlar anlamıyorum hele Minecraft falan çekerseniz veletlerin yani 4 - 9 yaş arasının dikkatini daha çok çekersiniz.
Sorunuza gelirsek bu sistem ile biraz zor gibi.
Yanlış anlamayın zor çünkü, PC nizin ekranını kayıt etmeye yarıyan programlar CPU'yu sömürüyor. :(
bir CPU'yu rahat bırakan nividianın Shadow Play var fakat bunu kullanmak için ekran kartınızın GeForce GTX serisi olması gerek diye biliyorum.

Neyi anlamadınız?
Yazdıklarınızı anlamadım.
Maalesef bu zamanda YouTuber olacaksanız ağızınızı yamultarak konuşmalısınız ne buluyorlar anlamıyorum hele Minecraft falan çekerseniz veletlerin yani 4 - 9 yaş arasının dikkatini daha çok çekersiniz.
Sorunuza gelirsek bu sistem ile biraz zor gibi.
Yanlış anlamayın zor çünkü, PC nizin ekranını kayıt etmeye yarıyan programlar CPU'yu sömürüyor. :(
bir CPU'yu rahat bırakan nividianın Shadow Play var fakat bunu kullanmak için ekran kartınızın GeForce GTX serisi olması gerek diye biliyorum.
Bandicam ile çekiyorum hiçbir sorun yaşamadım. Bandicam da kayıt sırasında webcamı oraya buraya taşıyamıyorum.

Yazdıklarınızı anlamadım.
Zaten sisteminiz çok yeterli değil. Demek istediğim online mücadeleci oyunlarda bilgi birikiminiz var ise bunu youtube kanalınız üzerinden izleyicilerinizle paylaşabilirsiniz rehber videoları şeklinde. Katıl butonu ise belli bir ücret karşılığında takipçilerinize özel videolar yapıyorsunuz.

Zaten sisteminiz çok yeterli değil. Demek istediğim online mücadeleci oyunlarda bilgi birikiminiz var ise bunu youtube kanalınız üzerinden izleyicilerinizle paylaşabilirsiniz rehber videoları şeklinde. Katıl butonu ise belli bir ücret karşılığında takipçilerinize özel videolar yapıyorsunuz.
LoL gibi oyunlar mı?

Kardeşim reklamlamayı iyi yapamicaksan hiç başlama derim. Reklamlama içinde ciddi paralar lazım. Bu gün herkes youtube da video çekebilir ama önemli nokta onu insanlara paylaştırmak
Youtube a günde tonla video yükleniyor bunların arasından çıkman gerek
Sistem özelliklerin kötüyse oyun videoları çekmek yerine program videoları sorun giderme videoları çekerek başlayabilirsin

Geri
Yukarı