Kötü bir oyuncu Dark Souls 3 oynayabilir mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Enis Kirazoğlu'nun Souls oyunlarına tekrar başlayıp bitirmesi beni de gaza getirdi.
Dark Souls 3 oynamak istiyorum ama çok kötü bir oyuncuyum.
Tüm oyunlarda Kolay Mod'un üstünü seçemem. Kolay Mod'da bile zorlanırım. Sabırsızım.
Dark Souls 3 oynayabilir miyim? Oynarsam bir süre sonra dayanamayıp tozlu raflara bırakır mıyım?

Arkadaşlar merhaba, Enis Kirazoğlu'nun Souls oyunlarına tekrar başlayıp bitirmesi beni de gaza getirdi.
Tüm oyunlarda Kolay Mod'un üstünü seçemem. Kolay Mod'da bile zorlanırım. Sabırsızım.
Dark Souls 3 oynayabilir miyim? Oynarsam bir süre sonra dayanamayıp tozlu raflara bırakır mıyım?
Bugüne kadar zorlandığın oyunları yazarsan yardımcı olabiliriz.

Oyuna girip kendini test et, merak etme ilk başta direk Boss'la savaşmıyorsun, oyunu biraz öğretir ve öyle gidersin hem dedikleri kadarda zor bir oyun değil Dark Souls sadece birazcık bilgi gerektiriyor.

Bugüne kadar zorlandığın oyunları yazarsan yardımcı olabiliriz.
Doom (2016), God Of War 3
Oyuna girip kendini test et, merak etme ilk başta direk Boss'la savaşmıyorsun, oyunu biraz öğretir ve öyle gidersin hem dedikleri kadarda zor bir oyun değil Dark Souls sadece birazcık bilgi gerektiriyor.
Deneyeyim mi diyorsun yani?

Dayak yiye yiye öğrenirsin. Souls-like oyunları için çok sabır lazım. En küçük hatanda(bosslardan bahsediyorum)tek vuruşta ölme ihtimalin oluyor. Souls oyunları gerçek hayat gibi, bir tane yol var. Kimisi takla ata ata gidiyor, kimisi küçücük bıçakla ejderhaları öldürerek, kimisi de uzaktan bir şeyler fırlatarak. Hiç oynamadıysanız mutlaka deneyin derim.

Geri
Yukarı