Kötü PC için oyun tavsiyeleri

Gerçekten çok kötü bilgisayarım var. Çoğunlukla da sistem gereksinimi olarak 'bilgisayarın olsun yeter' oyunları oynuyorum.

Oynadığım oyunlar: Half-Life serisi, CS1.6, NFS serisi (2005'e kadar), CoD 1-2, Minecraft.

Başka ne önerebilirsiniz?

Not: Mafia serisini önermeyin pek sevmedim oyunu.

Benim sistemime benziyor size Steam hesabımı bırakayım oradan bakın.

Ben sanırım 80'lerin ruhunu taşıyorum, sistemim her oyunu kaldırır ama MK11 oynadığım en hardcore oyun, yeni nesili pek tatmin etmez ama benim favori oyunum Warblade, bende 1,33 Full versiyonu var, derdi kederi biraz unutturuyor uzayın sonsuzluğunda.

Gerçekten çok kötü bilgisayarım var. Çoğunlukla da sistem gereksinimi olarak 'bilgisayarın olsun yeter' oyunları oynuyorum.

Oynadığım oyunlar: Half-Life serisi, CS1.6, NFS serisi (2005'e kadar), CoD 1-2,Minecraft

Başka ne önerebilirsiniz?

Not: Mafia serisini önermeyin pek sevmedim oyunu.
Left4d2,Sanandreas olabilir.

Gizlide profilin.

Kusura bakmayın unutmuşum gizlide olduğunu nasıl herkese açık yapacağımı bilmiyorum size oyunlarımı yazayım.
Age of History 2, Batman Arkham City GOTY, drif 86, bully, punch club, Metro 2033 Redux, Game Dev Tycoon,
Championship Manager 2008, postal 2, alan wake, old man's journey, BioShock Collection yazılmayanlar bunlar.

Kusura bakmayın unutmuşum gizlide olduğunu nasıl herkese açık yapacağımı bilmiyorum size oyunlarımı yazayım.
Age of History 2, Batman Arkham City GOTY, drif 86, bully, punch club, Metro 2033 Redux, Game Dev Tycoon,
Championship Manager 2008, postal 2, alan wake, old man's journey, BioShock Collection yazılmayanlar bunlar.

Çok teşekkür ederim :p

Yeni konular

Geri
Yukarı