Kol hareket ettirilemeyecek kadar çok ağrıyor

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
2 gün önce üstüne yatmışım ve fark etmedim, uyandıktan sonra 15-20 dakika boyunca vücudumu hareket ettirdiğimde bile dayanılmaz derecede ağrıyordu. İyi gelir diye duşa girdim fakat acısı duştan çıkınca bittiği için aynı kolla bir süre ağırlık kaldırdım. Şimdi kolumu düz bile tutamıyorum, masanın üstüne diğer kolumla falan koyabiliyorum. Kolumu biraz hızlıca ileri çektirirsem ve kütlerse düzelir mi? Düzelmezse başka nasıl düzeltebilirim?

2 gün önce üstüne yatmışım ve fark etmedim, uyandıktan sonra 15-20 dakika boyunca vücudumu hareket ettirdiğimde bile dayanılmaz derecede ağrıyordu. İyi gelir diye duşa girdim fakat acısı duştan çıkınca bittiği için aynı kolla bir süre ağırlık kaldırdım. Şimdi kolumu düz bile tutamıyorum, masanın üstüne diğer kolumla falan koyabiliyorum. Kolumu biraz hızlıca ileri çektirirsem ve kütlerse düzelir mi? Düzelmezse başka nasıl düzeltebilirim?

Welcome to hospital. Kolunuz çıkık olabilir, dokunmayın pek. Benim parmağımda hiç şiş yoktu, çıkmıştı. Mahalledeki bir kadın yerine geri soktu. Hastaneye gidin acilen hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Welcome to hospital. Kolunuz çıkık olabilir dokunmayın pek benim parmağımda hiç şiş yoktu çıkmıştı. Mahalledeki bir kadın yerine geri soktu. Hastaneye gidin acilen hocam.
Çıkık kadar var mıdır hocam? Bahsettiğim günden beri hiçbir şey yapmıyorum başka.
Yaşadığın evrende sağlık kavramı henüz bulunamadı sanırım. İnanır mısın bilmem ama hastane diye bir şey var. Biliyorum çok şaşırdın.
Yaşadığım evrende sağlık kavramı keşfedildi. İnanırım hastane diye bir şey var. Hiç şaşırmadım. Akıl edebiliyorum hastaneye gitmeyi sürekli yaşadığım bir şey için ilk planda tutmuyorum.

Kol ağrıyor derken ne demek istediniz?
Dirsek kısmım ağrıyor ve çok sızlıyor, düz tutamıyorum ve mouse bile kaldıramıyorum. yükseğe koymak istediğimde diğer kolumu kullanmam gerekiyor. Vücudumda şu zamana kadar olan hiçbir ağrıya benzemiyor. Şu an tuşlara basarken bile sızlıyor.

Şimdi kolumu düz tutmayı denedim de, kaslarım geriliyor gibi hissediyorum. İlk fırsatta doktora gideceğim. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı