Kola dökülen Switch nasıl temizlenir?

Voisxe

Centipat
HyperX alloy FPS klavyem var, 3 tane tuş kola döküldüğü için basma hızı yavaşladı, içini söktüm ama o Switch'leri bir türlü çıkaramadım, biraz daha zorlasam elimde kalacak, Switch'i sökmeden içine damlatacağım sıvı gibi bir şey var mı?

download.jpg

HyperX alloy FPS klavyem var, 3 tane tuş kola döküldüğü için basma hızı yavaşladı, içini söktüm ama o Switch'leri bir türlü çıkaramadım, biraz daha zorlasam elimde kalacak, Switch'i sökmeden içine damlatacağım sıvı gibi bir şey var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda olduğu gibi Switch'leri çıkart sonra güzelce temizleyebilirsin veya yerine yeni Switch alabilirsin bu işler biraz zahmetli bu yüzden hotswap klavye öneriyoruz.
Switch'leri çıkartmadan düzeleceğini sanmıyorum ama şansını dene gene de olmaz ise benim dediğim yönteme geç.

Teşekkürler arkadaşlar, en kısa sürede İzopropil alkol temin edip deneyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Switch'in kırmızı kısmına bir elinizle basarken diğer elinizle Switch'in için silin o zaman geçer diye umuyorum olmaz Switch'i çıkarmak gerekebilir.
Teşekkürler arkadaşlar, en kısa sürede İzopropil alkol temin edip deneyeceğim.

Geri
Yukarı