Kolanın içindeki böcek kanı

Yer
Gotham
Çok saçma gelecek ama. Bir arkadaşım var ve diyor ki kolanın içerisinde alkol bulunmuş. Diyorum ne alakası var? Sen içmeye devam et diyor. Bir de şu böcek kanı, yıllardır anlamadım içinde var mı yok mu? Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen içindeki olan o şekerden, yapay tatlandırıcıdan korkmuyorsun da böceğe mi takılıyorsun cidden?

Bunlar şehir efsanesidir. Hadi Türkiye'de bir yolsuzluk ile saklandı böcek içeriği ama peki tüm gelişmiş ülkeler de mi yolsuzluk yaptı Coca Cola?

Çok saçma gelecek ama. Bir arkadaşım var ve diyor ki kolanın içerisinde alkol bulunmuş. Diyorum ne alakası var? Sen içmeye devam et diyor. Bir de şu böcek kanı, yıllardır anlamadım içinde var mı yok mu? Sizin düşünceleriniz neler?
Yakında alkolu geçip aslında kola değil viski de derler. Kola öyle değil. Bizi alkolle değil, şekerle öldürüyor.

İster inanın ister inanmayın orası size kalmış. Teyzem anlattı arkadaşı kola şirketinde çalışıyormuş, kola için toplanan özel bir bitki varmış. Adını hatırlamıyorum ama. O bitkiyi tarlalarda yetiştiriyorlarmis, tarlada haliyle fare, böcek vs. olabiliyor. He birde o bitkiyi böcekler çok seviyormuş oyle dedi. Bitkiyi biçerken makineyle haliyle böceklerde geliyormuş. Bana böyle anlattı. Ona bakilirsa bir çok sey tarlada yetiştiriliyor şeker pancarı gibi gibi ve ilaclama da yapılıyordur yani. O zaman yedigimiz bisküvi, çikolatada da böcek var. Hatta cay şekerinde. Caya o rengi de böcek veriyor zaten 🙂

Ben zaten içmiyorum ama sebebi bu değil, asıl sebebi seker.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı