Kolanın içindeki böcek kanı

Sakıncalı bir durum yok etkisi yok zaten muhtemelen Aroma çözücü Alkol'den ucuz oldu onu koyarlar hem olsa bile 100 Litre içmen gerek ki imkansız içeriğinde Alkol olan Gazoz markaları hepsinde var...
Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Profesör Doktor M.Saim Yeprem ise alkolün dinimizce HARAM olduğunu ve bir damlasıyla bir şişe arasında hiçbir fark bulunmadığına dikkat çekti.

Alıntı.

İster inanın ister inanmayın orası size kalmış. Teyzem anlattı arkadaşı kola şirketinde çalışıyormuş, kola için toplanan özel bir bitki varmış. Adını hatırlamıyorum ama. O bitkiyi tarlalarda yetiştiriyorlarmis, tarlada haliyle fare, böcek vs. olabiliyor. He birde o bitkiyi böcekler çok seviyormuş oyle dedi. Bitkiyi biçerken makineyle haliyle böceklerde geliyormuş. Bana böyle anlattı. Ona bakilirsa bir çok sey tarlada yetiştiriliyor şeker pancarı gibi gibi ve ilaclama da yapılıyordur yani. O zaman yedigimiz bisküvi, çikolatada da böcek var. Hatta cay şekerinde. Caya o rengi de böcek veriyor zaten 🙂

Ben zaten içmiyorum ama sebebi bu değil, asıl sebebi seker.

Bu adam sürekli böcek yiyor ve hala yaşıyor 🤠
Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Profesör Doktor M.Saim Yeprem ise alkolün dinimizce HARAM olduğunu ve bir damlasıyla bir şişe arasında hiçbir fark bulunmadığına dikkat çekti.

Alıntı.

Kafalarına göre kural uydurmak da güzelmiş 🙂

Bu adam sürekli böcek yiyor ve hala yaşıyor 🤠
Bazı maddeler hemen yan etkisini gösterir. Bazıları ise vücutta birikerek sorunlara neden olabilir. Böcekler yenemez diye bir şey yok fakat her böcek yenebilir diye de bir şey yok.

İster inanın ister inanmayın orası size kalmış. Teyzem anlattı arkadaşı kola şirketinde çalışıyormuş, kola için toplanan özel bir bitki varmış. Adını hatırlamıyorum ama. O bitkiyi tarlalarda yetiştiriyorlarmis, tarlada haliyle fare, böcek vs. olabiliyor. He birde o bitkiyi böcekler çok seviyormuş oyle dedi. Bitkiyi biçerken makineyle haliyle böceklerde geliyormuş. Bana böyle anlattı. Ona bakilirsa bir çok sey tarlada yetiştiriliyor şeker pancarı gibi gibi ve ilaclama da yapılıyordur yani. O zaman yedigimiz bisküvi, çikolatada da böcek var. Hatta cay şekerinde. Caya o rengi de böcek veriyor zaten 🙂

Ben zaten içmiyorum ama sebebi bu değil, asıl sebebi seker.
Yanlış Çay yeşil çayyapraklarının fermente edilmesi ile kararınca suyun rengi kırmızı olur hariçten boya katılmaz fermente işleminde çay kavruluyor bunun oranı rengi etkiler Çay ile Kola,Gazoz'u karıştırma Gazoz'da alkol katılmasa da kendiliğinden olabilir.

Geri
Yukarı