Koleje geçmek tuhaf geliyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, sonunda bursu kazanıp koleje yazıldım. İçimde oturmayan bir şeyler var, mahallemdeki anadolu lisesinden koleje geçmek tuhaf geliyor. Aşırı sosyal ve yerinde duramayan biriyim, yani arkadaş konusunda problem yaşamam fakat içimden bir ses dışlanmaya maruz kalırım diyor. Ne yapacağım bilmiyorum, aranızda benim gibi olan var mıydı :D?

Selamlar, sonunda bursu kazanıp koleje yazıldım. İçimde oturmayan bir şeyler var, mahallemdeki anadolu lisesinden koleje geçmek tuhaf geliyor. Aşırı sosyal ve yerinde duramayan biriyim, yani arkadaş konusunda problem yaşamam fakat içimden bir ses dışlanmaya maruz kalırım diyor. Ne yapacağım bilmiyorum, aranızda benim gibi olan var mıydı :D?
Üstüne arada hesap kitleyebilirler. Pek tolerans gösterme. Yoksa sürekli kullanmaya çalışırlar. Bunlara dikkat ettikten sonra tadını çıkar :).

Kızlar seni bekliyor 😃

Selamlar, sonunda bursu kazanıp koleje yazıldım. İçimde oturmayan bir şeyler var, mahallemdeki Anadolu lisesinden koleje geçmek tuhaf geliyor. Aşırı sosyal ve yerinde duramayan biriyim, yani arkadaş konusunda problem yaşamam fakat içimden bir ses dışlanmaya maruz kalırım diyor. Ne yapacağım bilmiyorum, aranızda benim gibi olan var mıydı :D?

Bende bir zamanlar koleje gittim çok zengi arkadaşlarım vardı onlar günlük 100-200 TL alıyorlardı ben 30-40 alıyordum biraz tuhaf oluyordu ama dışlama karaktere bağlı genelde o tarz kişi az var.

Çoğu orta gelirli ve bursla okula yerleşiyor. Çoğu konu sahibi ile aynı gelir seviyesindedir. Para konusunda dalga geçmezler bence. Çok zengin olanlar Ted okulları gibi okullara gidiyor.
Burs ile Babaoğlu kolejine gitmiştim. Orada ki durumlar sizin dediğiniz tam tersiydi.

Sıkıntı olmaz. Öyle Pis Yedili dizisindeki gibi herkes spor arabalarıyla dolaşıp havuzlu villalarında parti düzenleyen tipler gerçekte olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı