Koltuk vs SSD

Çikilob

Picopat
Arkadaşlar merhaba 2-3 gündür bu soruyu düşünmekteyim ama bir türlü karar veremedim bilgisayarım da şu an 500GB'lık bir SSD var bunun yaklaşık 100 GB ı boş gidip 1000 1100 liraya 1TB SSD daha almak istiyorum ancak diğer bir sorunda oturduğum sandalye şu an arkası tahta bir mutfak sandalyesinde oturuyorum belim ağrımıyor değil rahat da edemiyorum gidip 1400 1500 liraya bir koltuk alayım diyorum ama sandalye sandalyedir her şekilde oturuyorum deyip her seferinde koltuktan vazgeçiyorum sizin düşünceniz nedir siz olsanız ne alırdınız.

Baturs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Güzel Bir Yerde
Beliniz ağrıyor ise kesinlikle koltuk alın. Pişman olursunuz sonra.

The Theseus

Picopat
Arkadaşlar merhaba 2-3 gündür bu soruyu düşünmekteyim ama bir türlü karar veremedim bilgisayarım da şu an 500GB'lık bir SSD var bunun yaklaşık 100 GB ı boş gidip 1000 1100 liraya 1TB SSD daha almak istiyorum ancak diğer bir sorunda oturduğum sandalye şu an arkası tahta bir mutfak sandalyesinde oturuyorum belim ağrımıyor değil rahat da edemiyorum gidip 1400 1500 liraya bir koltuk alayım diyorum ama sandalye sandalyedir her şekilde oturuyorum deyip her seferinde koltuktan vazgeçiyorum sizin düşünceniz nedir siz olsanız ne alırdınız.
Valla Rampage'nin bir koltuğunu aldım sürekli üstündeyim. Kanepeye oturmuyorum :) Ayrıca 2TB HDD var 300GB boş alan var. Ama koltuk derdim. Bu arada yarısına şunu al yarısına şunu olayına karşıyım. 1000 liranın altında koltuk alınmaz.

PcAnlamaz

Nanopat
Makaleler
1
Hocam sizin fikriniz 1TB SSD'de Warzone vs oynayacaksanız alın ama o 100GB'ı ben 1 ayda zor doldururum diyorsan koltuk al.

hadwiger

Decapat
Makaleler
27
Yer
İstanbul
Uzun saatler bilgisayar başında oturuyorsanız bel sağlığı için kaliteli bir koltuk şart. Hawk Chair fabV4 öneririm, parasını hak ediyor.

Yukarı