Koltuk vs SSD

• Konuyu başlatan Kuffu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 877
Daha sağlıklı bir sandalye için illa ki 1400-1500 TL harcamanıza gerek yok bence. 400-600 TL arasına iyi bir sandalye ile yine 400-600 TL arasında iyi bir 500 GB SSD alıp rahat edebilirsiniz gibi düşünüyorum. Ben olsam böyle yapardım.

Bu nasıl karşılaştırmadır yiğidim? Seni tanımak isterim..

Şaka bir yana kesinlikle koltuk alın. Zamanında bende koltuğa o kadar para vermek istemiyordum ama şuan iyi ki almışım diyorum. Popom nirvanaya ulaştı... 😂

uzun süre kesintisiz oyun oynuyorsan güzel bir koltuktan yana kullanmak daha iyi olabilir. en kötü bir hdd alır depo çekersin onu bel ağrısıyla oyun oynamaktansa daha az fps alarak oynamak daha mantıklı gibi

Dostum senin ortan yok mu :D ? 500 liraya 500GB bir SSD al, kalan paraya bir koltuk al. Rahat PC kullanmak için illa 1000 liralık "gaming" koltuk almana gerek yok, 400-500 liraya da rahat edecek sandalye bulursun. SSD olarak ise anakartında kaç SATA girişi var bilmiyorum ama 500 lükler daha hesaplı oluyor.

Arkadaşlar merhaba 2-3 gündür bu soruyu düşünmekteyim ama bir türlü karar veremedim bilgisayarım da şu an 500GB'lık bir SSD var bunun yaklaşık 100 GB ı boş gidip 1000 1100 liraya 1TB SSD daha almak istiyorum ancak diğer bir sorunda oturduğum sandalye şu an arkası tahta bir mutfak sandalyesinde oturuyorum belim ağrımıyor değil rahat da edemiyorum gidip 1400 1500 liraya bir koltuk alayım diyorum ama sandalye sandalyedir her şekilde oturuyorum deyip her seferinde koltuktan vazgeçiyorum sizin düşünceniz nedir siz olsanız ne alırdınız.

Uzun süre oturuyorsanız sandalye almanızı öneririm. Aynı şekilde mutfak sandalyesi kullandım oyundan kalkınca uyuşuyor :D .Bir de uzun oturma için tasarlanmadığı için bel ağrısı yapıyor. Hala ağrıları çekiyorum sandalyeyi almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı