Koluma kurşun kalem girdi

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Belki saçma bir konu olacak fakat kafama takıldı. Kurşun kalem koluma saplanmıştı çıkardım fakat kurşun ucu derinin içinde kaldı mı kalmadı mı anlayamadım. Bir sorun olur mu sizce tecrübesi olan var mı?

Merhaba. Belki saçma bir konu olacak fakat kafama takıldı. Kurşun kalem koluma saplanmıştı çıkardım fakat kurşun ucu derinin içinde kaldı mı kalmadı mı anlayamadım. Bir sorun olur mu sizce tecrübesi olan var mı?

Kanka arkadaşım 2 yıl önce sandaldalyeme otururken kalem tutuyordum malum girdi kalem ucu delip pantolonu bir şey olmadı 2 3 güne geçer.

Kalemin girdiği yere bastırın ve parmağınızla yuvarlak çizin. Normalde olmayan bir sertlik hissederseniz uç kalmış olabilir. Sertlik hissetmezseniz kurşun kalemin boyasıdır.

Benim elime girmişti, doktora gittiğimizde bastırdı acıyor mu diye sordu, acımıyor diyince bişey yapmadı. İzi 9 yıldır duruyor ama artık çok silikleşti.

Ortaokuldayken yanağıma uçlu kalemle falan şey yapıyordum yara olmuş falan işte yapa yapa sonra girdi içine çıkardım bir süre izi kaldı geçti.

Geri
Yukarı