Komik bilgisayar anılarınızı anlatın

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Sene bilmiyorum kaç ama elimde Windows XP yüklü eski bir kasa vardı siz düşünün sorunu şuydu yüke bindiği zaman kendini kapatıyordu ailem de tamiriciye götürdü ve ne oldu bilmiyor musunuz aynı şu lafı geri aldık "bizde 2 saattir açık bir şey olmadı" dediler açık ama masaüstünde açık duruyor yani hiçbir yüke bindirmemişler cihazi öylece geri aldık tabii denedik yüke bindi yine kapandı. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sene bilmiyorum kaç ama elimde Windows XP yüklü eski bir kasa vardı siz düşünün sorunu şuydu yüke bindiği zaman kendini kapatıyordu ailem de tamiriciye götürdü ve ne oldu bilmiyor musunuz aynı şu lafı geri aldık "bizde 2 saattir açık bir şey olmadı" dediler açık ama masaüstünde açık duruyor yani hiçbir yüke bindirmemişler cihazi öylece geri aldık tabii denedik yüke bindi yine kapandı. :D
Bir kere bilgisayar siyah ekranda kalmıştı. 2 saat bekledim açılmadı sonra konu açtım onaylanan kadar açıldı.

Arkadaşım MSI Afterburner yükleyip fan ayarını 0 yapıp kısayolu silmiş. ( Bunu cahilliği ile yapmış yani amacı daha çok fps miş. işe yaramayınca programı silmeye çalışmış fakat kısayolu silmiş. ) Bizde bilmiyoruz tabii. Sonra her yüke bindiğinde kapanıyordu eski laptop. Tamire verdik fan değişecek dedi. Değişti bir şey olmadı. Sonra buz koyarak kapanma süresini 1 Saat'e çıkardık falan çok boş uğraştı. Şu anki bilgim olsa MSI Afterburner yükler Fan'ı sona kadar çekip de test ederdim.

Bilgisayar açılmamaya başlamıştı babamı PC başına getirince baktıkki aslında geç açılıyormuş yani 1 ay boşuna PC başına geçemedim

Eskiden bilirsiniz Steam filan nerde ilk okula giden çocuklar için. Bundan 13 14 sene öncenden bahsediyorum. Heyecanla CD'ciden oyun alıp eve gelmiştim, arkamda dedem namaz kılarken ben CD'yi PC ye taktım, meğer içinde yetişkin film varmış, aptal herif bana oyun yerine film vermiş, neyseki dedem namaz kılarken gözlerini kapalı tutuyordu ve neyseki hopörlörü açmamıştım. Öyle bir anımdır.

Bilgisayarıma bir ara chromium virüsü girmişti sıfırladıktan sonra geçmişti.Sonra yeniden virüs girdi ilk gördüğümde Nani?! diye bağırmıştım o kadar hızlıydım ki virüs daha oturmadan virüs ile vs'mi kazanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı