Komik fıkralar anlatın

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Fıkra bilen arkadaşlar lütfen fıkra yazsın ya da video, resim de olur. Bu aralar canım sıkkın, az da olsa gülmek istiyorum. Ben fıkra olarak bunları paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ormanda dolaşan 2 avcıdan biri birden bire yere düşer. Arkadaşı, düşen adamın nefes almadığını ve gözlerinin ferinin söndüğünü görür. Bunun üzerine telefonla acil yardımı arar.

''Arkadaşım öldü, ne yapabilirim'' diye sorar.

Telefondaki ses yanıtlar:

''Sakin olun. Size yardım edebilirim. Ama önce arkadaşınızın ölüp ölmediğinden emin olalım.''

Telefonda bir süre sessizlik olur ve bir silah sesi işitilir. Avcı telefonu tekrar eline alır ve şöyle der:

''Evet, tamam. Şimdi ne yapacağım?''

Ormanda dolaşan 2 avcıdan biri birden bire yere düşer. Arkadaşı, düşen adamın nefes almadığını ve gözlerinin ferinin söndüğünü görür. Bunun üzerine telefonla acil yardımı arar.

"Arkadaşım öldü, ne yapabilirim" diye sorar.

Telefondaki ses yanıtlar:

"Sakin olun. Size yardım edebilirim. Ama önce arkadaşınızın ölüp ölmediğinden emin olalım."

Telefonda bir süre sessizlik olur ve bir silah sesi işitilir. Avcı telefonu tekrar eline alır ve şöyle der:

"Evet, tamam. Şimdi ne yapacağım?"

:D hocam doktor ne demiş sonra?

2 Efsane bırakıyorum.
.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı