Komşu fiber kablo çektirmeyi engelliyor

Hasan Serak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba binamızda Kablonet fiber altyapısı var bizde Superonline ile taahhüdümüz bitince başvurumuzu yaptık.
Gelip bilgi verdiler kablolamanın nasıl olacağıyla ilgili ve komşularımızdan izin almamızı istediler.

Ben de altımızda ki komşularla konuştum kabul ettiler sorun olmaz dediler ancak 2. katta ki komşumuz duvarımdan kablo geçirtmem diyerek izin vermiyor.

Kablo binanın içinden daire kapılarının uzak kısmından geçecek kat kat geçeceği yeri açacaklar o kadar.

Komşumuzun engel olma hakkı var mı daha önce de üst katımız fiber çektireceğinde aynı kişi istemedi diye yaptıramamıştı.

Ekte nereden geçeceğiyle ilgili ve daha önce ADSL kablolarının nasıl geçtiğiyle ilgili görsel attım.

Bilgili kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

ADSL kablo geçiş yeri.

IMG-20210504-WA0002.jpg

IMG-20210504-WA0001.jpg

Fiber kablosunun geçeceği yer.

IMG-20210504-WA0000.jpg

Son düzenleme:
Merhaba binamızda Kablonet fiber altyapısı var bizde Superonline ile taahhüdümüz bitince başvurumuzu yaptık.
Gelip bilgi verdiler kablolamanın nasıl olacağıyla ilgili ve komşularımızdan izin almamızı istediler.

Ben de altımızda ki komşularla konuştum kabul ettiler sorun olmaz dediler ancak 2. katta ki komşumuz duvarımdan kablo geçirtmem diyerek izin vermiyor.

Kablo binanın içinden daire kapılarının uzak kısmından geçecek kat kat geçeceği yeri açacaklar o kadar.

Komşumuzun engel olma hakkı var mı daha önce de üst katımız fiber çektireceğinde aynı kişi istemedi diye yaptıramamıştı.

Ekte nereden geçeceğiyle ilgili ve daha önce ADSL kablolarının nasıl geçtiğiyle ilgili görsel attım.

Bilgili kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

ADSL kablo geçiş yeri.

Eki Görüntüle 1008187

Eki Görüntüle 1008188

Fiber kablosunun geçeceği yer.

Eki Görüntüle 1008189

Çoğunluğa uyulacaktır.

Hocam kablo komşunuzun duvarının içinden geçecek ise hakkı var,izin vermezse yapamazsınız maalesef :/.
NOT:Ama komşunuzun dibinden falan ise hakkı yok.

NOT2: çoğunluk izin veriyorsa hiç hakkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı