Komşu fiber kablo çektirmeyi engelliyor

Aslında hakkı yok ama malum ülkemizde kimi zaman güçlü olanın borusu ötüyor. Size zorbalık yapabilecek biri olabilir kablolar geldi diyelim kablolara zarar verip sizi uğraştırabilir bu konulara dikkat edin zaten apartmanın görsellerinden biraz varoş bir yer olduğu anlaşılıyor belli olmaz ne yapacağı.

Evet bina Antalya'nın merkezinde ancak sırf babamın çocukluğu geçti diye taşındık eski bir bina izin vermeyen komşumuzda yaşlı bir teyze, binamızda yönetici yok bu yüzden imza toplama gibi bir şans yok ama kablo bizim kat hizamızdan geçeceği için altımızda ki dört komşunun üçünden sözlü olarak izin aldım. Bu bahsettiğim kadında her istemediği şeyde karşısındakini sindiren bir tip. Ben o zaman yaptıracağımı istemiyorsa dava açmasını söyleyeyim teşekkürler yol gösteren arkadaşlara.

Evet bina Antalya'nın merkezinde ancak sırf babamın çocukluğu geçti diye taşındık eski bir bina izin vermeyen komşumuzda yaşlı bir teyze, binamızda yönetici yok bu yüzden imza toplama gibi bir şans yok ama kablo bizim kat hizamızdan geçeceği için altımızda ki dört komşunun üçünden sözlü olarak izin aldım. Bu bahsettiğim kadında her istemediği şeyde karşısındakini sindiren bir tip. Ben o zaman yaptıracağımı istemiyorsa dava açmasını söyleyeyim teşekkürler yol gösteren arkadaşlara.
Şimdi de sindirme sırası sizin olsun. Ama sakın kavga gibi yollara girmeyin. İstemiyorsa dava açsın.

Hocam kablo komşunuzun duvarının içinden geçecek ise hakkı var, izin vermezse yapamazsınız maalesef :/.
Not: Ama komşunuzun dibinden falan ise hakkı yok.

Not2: Çoğunluk izin veriyorsa hiç hakkı yok.

Hayır duvar içinden geçmeyecek ekte attığım örnekte ki gibi duvar dışından sadece her katta geçeceği yer açılarak geçirilecek.

Şimdi de sindirme sırası sizin olsun. Ama sakın kavga gibi yollara girmeyin. İstemiyorsa dava açsın.

Asla kavga çıkarmam daha yeni de eşini kaybetmiş bir teyzemiz anlatırken de yaptırmam deyince üstünde durmadan geri çekildim zaten ancak kabloyu geçirmemek için uğraşırsa veya kablo geçirildi zarar verirse ne yapmalıyım?

Geri
Yukarı