Komşu interneti istediği gibi kullanıyor

Kardeşim istersen direk şifreyi değiştir.
Daha mantıklı bir daha vermezsin onlarda giremezler.

Değiştirdim resetleyince normale döndüğü için ve sonra değiştirmeyi unuttuğum için pek bir şey değişmedi.
Parasını isteyin. Yaptıkları en ufak yasa dışı olayda hat sahibi de suçlu oluyor haberiniz olsun.

Parasını vereceğiz demişlerdi ne yazık ki unuttular galiba :D

Değiştirdim resetleyince normale döndüğü için ve sonra değiştirmeyi unuttuğum için pek bir şey değişmedi.

Engellediyseniz buradan yalan beğenebilirsiniz.
Ya da direkt yüzlerine söyleyebilirsiniz, seçim sizin...

Ama ne olursa olsun, şifre vermemenizi tavsiye ederim. Size ait olan ağdan yaptıkları en küçük yasa dışı aktivitede suçlu konumuna düşersiniz.

Hatta daha net bir çözüm önerim var, bağlı bulunduğunuz ağı gizleyebilirsiniz. Girmek isteyen kişinin ağ ismini de doğru yazması gerekir. Her ihtimale karşın hem ağı gizler hem şifreyi değiştirir hem de ağ ismini değiştirirseniz bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Sorduklarında "Faturaların yükselmesi nedeniyle kapattık." gibi bir sebep öne sürersiniz, aynı zamanda onları da kırmamış olursunuz.

Modem ile ise şifreyi değiştirin. Giriş yapıp bağlanan kişileri engelleyebilirsiniz.

Veya artık söyleme zamanı gelmiştir. Zorunlu değilsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı