Komşular rahat vermiyor

Aşağıdaki komşumun ilkokula giden çocuğu var. Üstteki kadın, üstteki komşusunun çocuğuna kızıyor. İkisinin arasındayım. Çok nadir ses yaparlar. Çözümü böyle buluyorum. Maşallah diyelim kendisi 2004 model :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynısını yaşıyorum yıllardır ve üstteki adam psikopat olduğu için bir şey yapmaya korkuyorum. Arkadaş 2 tane çocuk 3 senedir her türlü gürültüyü yapıyor. Geceleri bu psikopat bağırıp çağırıyor. Kadın yırtınıyor. Eğer sizin gürültü bağımlıları bu kadar deli değilse adam akıllı konuşmayı denersiniz. Olmazsa çare polis.

Çok haklısınız.

Sizi hala rahatsız ediyorlar mı?
Eskileriyle maksimum derecede sıkıntı yaşadım. Bunlara yapacak çarem yok.

Sabahları mutfaktaklarındaki tabak çanak çatal bıçak gürültüsüne uyanıyorum hala. Yerine bir şeyi koymak yerine fırlatıyorlar (her şeyi). Ben lokasyonu fena olmayan eski ve asansörsüz bir apartmanda yaşıyorum bir üst katım en üst kat ve 6. kat, oraya taşınacak ve her ay kira verecek insanın normal olmasını beklemiyorum ben zaten. Bulunduğunuz sosyo-ekonomik konumu da değerlendirerek davranın
Aynısını yaşıyorum yıllardır ve üstteki adam psikopat olduğu için bir şey yapmaya korkuyorum. Arkadaş 2 tane çocuk 3 senedir her türlü gürültüyü yapıyor. Geceleri bu psikopat bağırıp çağırıyor. Kadın yırtınıyor. Eğer sizin gürültü bağımlıları bu kadar deli değilse adam akıllı konuşmayı denersiniz. Olmazsa çare polis.
Hocam aynısını yaşadım ilk başta. Malesef, çaresi varsa da bulamadım. En kısa zamanda kaçmaya çalışacaksınız. İşin sonu ya siz onu ya o sizi biçmeye doğru gidiyor. Sabah 6'da masa sandalye kırarak bağrışıyorlardı evde, karşı apartmandakiler camlara çıkıyordu sokaktaki gürültüyü anlamak için. Psikopatlardı, ben daha psikopata bağlamaktan korktum sadece. Malesef ülkenin en büyük sorunlarından biri toplumun birlikte yaşaması. Toplum yok ki, ortaya karışık çerez tabağı var

Hocam, ikisiyle de bir konuşun muhabbet edin. Eğer sorununuz çözülmüyorsa polise gidin veya dava açın. Bir yayıncının başına gelmişti bu şekilde.

Geri
Yukarı