Komşular rahatsız olur diye bass açamamak

Üst komşumuzun 13 yaşında sinir hastası LoL bağımlısı çocuğu var her losede masaya vurup bağırıyor çağırıyor küfür ediyor dövmemek için kendimi zor tutuyorum lütfen ses yalıtımı yoksa bass açmayın.

Eğer onlar seni rahatsız etmiyorsa sen de rahatsız etme. Şahsen yan ve alt komşunun çocuk sesinden ciddi şekilde rahatsız olduğumdan Z313ü en verimli şekilde kullanıyorum.

Aile apartmanı olduğu için açıyordum eskiden idare ediyorlardı ama bazen 2 kat aşağıdan bassı kısmam için mesaj da atabiliyorlardı. Çok açmanı önermem 2 kat aşağıdan bile duyulabiliyor yani o bass.

Merhaba. Elimde 2006 model Logitech X530 var ve fena bir makine. Her gün 1-2 kez müzik açarım, bass ve normal volume %50 şeklinde. Zaten babam evdeyken açtırmıyor, olmadığı zamanlarda az açıyorum ama bu sefer de komşulardan vicdanım rahat olmuyor. Malum hepimiz apartmanda oturuyoruz ve böyle sorunlar olabiliyor. Siz benim durumda olsanız ne yaparsınız?

Not: Üstteki komşu kudursun, umurumda değil ama altta neredeyse 20 yıldan fazla tanıdığımız birileri var.

Sesi emsin diye subwoofer altına 4 kat karton falan koydum, az fayda etti ama ses şiddetinden gene de vurma sesi gidiyordur.

Binada ses yalıtımının gramı yok. Parkenin altında sünger, gerisi beton ve 2 tuğla.

Full leyin sesi hocam biz açıyorduk onunda oğlu açıyordu vs atıyorduk katdan kata hangimiz yüksek ses verirse kazanır manasında :D şaka maka uğraşmayın hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı