Komşular rahatsız olur diye bass açamamak

Şu linkteki müziğin sesini "%5" falan yapın bu 2 oda öteden gelen sesi yani çift tuğla hesabı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Skullcandy crusher" bu kulaklığa bakın derim. Sadece bassı sevdiğiniz için öneriyorum.
Çok güzelmiş ama tuzlu tabi :)

Bende Arctis 5 var ama onu oyun yüzünden aldım.

Şu linkteki müziğin sesini "%5-10" falan yapın bu 2 oda öteden gelen sesi yani çift tuğla hesabı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok güzelmiş ama tuzlu tabi :)

Bende Arctis 5 var ama onu oyun yüzünden aldım.
Bass testine bi bakın derim.

Kendi özgürlüğün için başkasının özgürlüğünü kısıtlamak özgürlük değildir. O, rahatsız olduğu sürece açmaya hakkın yok.

Bu sorunun cevabını biz değil komşun verecektir. Gidip soracaksın. Rahatsız oluyor ise açmayacaksın. Bak, çözümü çok basit.
Benim gibi dinleyenlerin başına ne gelmiş merak ettim. Eskiden hiç umursamazdım dinler kapatırdım ama 1 kere bile kapıma gelmediler. Bende vicdanım rahat vermedi son 8 aydır falan önlem alıyorum. Alttaki adama clup atmosferini yaşatacak kadar kuvvetli değil zaten elimdeki bass.

Son düzenleme:
Sabah 10:00'dan sonra gece 19:00'dan önce çok fazla rahatsızlık vereceğini düşünmüyorum. Altta veya üstte vardiyalı çalışan varsa belki o etkilenebilir. Bizim binada aynı şekilde yalıtım sıfır biri şiddetli gaz çıkarsalar bize geliyor sesi o derece. Babam çok horlar tüm apartmanı etkiliyor mesela :D

Bu kadar yakınsa size, kapısına gidip sorabilirsin. "Afedersiniz, ben müzik dinliyorum da emin olamadım sesin yüksekliğinden. Sizi rahatsız etti mi? Eğer yüksek geldiyse kısacağım" şeklinde bir yaklaşım doğru olacaktır.

Seni bu hayatta çok üzerler hocam. Dikkat et kendine.

Sabah 10:00'dan sonra gece 19:00'dan önce çok fazla rahatsızlık vereceğini düşünmüyorum. Altta veya üstte vardiyalı çalışan varsa belki o etkilenebilir. Bizim binada aynı şekilde yalıtım sıfır biri şiddetli gaz çıkarsalar bize geliyor sesi o derece. Babam çok horlar tüm apartmanı etkiliyor mesela :D
Eski binaların hepsi öyle. Keşke müstakil evde olsak Avrupa ülkeleri gibi. Öyle olsaydım dual subwoofer bile yapardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı