Komşum bana büyü yapabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erenla

Hectopat
Makaleler
9
Arkadaşlar merhaba eskiden aşırı tutkun olduğum hemen altımdaki komşum vardı yakındık bir aralar sonrasında sebepsiz yere küstük eskiden bana millete yaptığı büyüleri ve onun gerçekleştiğini söylerdi ve gerçekten de olurdu kanım donardı onu dinlerken.
Geçen sene başımıza kötü bir olay geldi can konusunda bunlardan şüphelenmiştim alakaları yoktu ama olabilir mi diye.
Bu konuyu açacaktım geçen senede açmadım şimdi gene şüphelenmeye başladım nedenine gelirsek bu arkadaş anlattığı büyü yapan kişiyi geçenlerde evine davet ettiğini gördüm bizim binaya girmişti yani acaba benimle uğraşıyor mu diye düşündüm.

Arkadaşlarım ben bu tür büyü işlerine inanmıyorum çünkü bunları kimse hayrına yapmıyor bilimde zaten kanıtlanmadı bu olaylar ama insan işte olur mu ki diye düşünüyor başınızı ağrıttım cevap veren yardımcı olan herkese müteşekkirlerimi sunuyorum.

Hocam o zaman semavi dinlere inanmıyorsunuz.
Konu benim inancım değil hocam, konu doğaüstü sayılan bir şeyin varlığı ki bu da şüphesiz gerçekdışı bir şey.

Bana eskiden millete yaptığı büyüyü anlatırdı
Bizim orada esnaf arkadaş vardı o garip bir şekilde batmıştı ve onunla bu komşum kavgalıydı.
Komşunuzda öyle bir güç varsa söyleyin de ABD'yi de batırsın bari :D
Tamamen tesadüftür inanmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı