Komşum beni tehdit ediyor

Son noktayı ben koymak istiyorum bak İbrahim arkadaşım belliki zamanında vukuatın çok az sayıda ya da hiç olmamış gibi. Ama bu işler geri adım atarak olmaz aslen ben senin yerinde olsam çıkarım paşa gibi karşısına hayırdır babacan derim ters yaptığı gibi indiririm kafayı bak kafayı geçirdikten sonra yumrukları savurmazsan kaybedersin. Sakın sen sen ol geri adım atma.

Son noktayı ben koymak istiyorum bak İbrahim arkadaşım belliki zamanında vukuatın çok az sayıda ya da hiç olmamış gibi. Ama bu işler geri adım atarak olmaz aslen ben senin yerinde olsam çıkarım paşa gibi karşısına hayırdır babacan derim ters yaptığı gibi indiririm kafayı bak kafayı geçirdikten sonra yumrukları savurmazsan kaybedersin. Sakın sen sen ol geri adım atma.

Unutma senin annen ağlayacağına onun annesi ağlasın.

Herkese teşekkür ederim. Yarın son kez konuşacağım. Bir şey değişmezse tek yol 155.

Unutma senin annen ağlayacağına onun annesi ağlasın.
Vukuattan kastım pek yakalanmadım. Yani genellikle olay kavgadan sonra kapandı.

Hayır değilim.

Bunun çözümü belli ya konuşarak anlaşılır
Arkadaş 21 yaşında da bundan size ne? Ya ergen ya değil? Bu bizi ilgilendirmez, çözüm yolu sunup gitmek bizim amacımız.

60 yaşında ki birine sunacağın çözüm yolu ile 21 yaşında ki birine sunacağın çözüm yolun aynımıdır. Yazdıklarına bakılırsa bu şahızların büyükleri devreye girse konuşularak halledilir. Ergenler yani. 50-60 yaşında ki birisinin büyüklerini devreye sokmak nasıl olcak bunların ki olsa olsa kan davası olur.

Bunun çözümü belli ya konuşarak anlaşılır

60 yaşındaki birine sunacağın çözüm yolu ile 21 yaşındaki birine sunacağın çözüm yolun aynı mıdır? Yazdıklarına bakılırsa bu şahısların büyükleri devreye girerse,konuşularak halledilir. Ergenler yani. 50-60 yaşında ki birisinin büyüklerini devreye sokmak nasıl olacak bunların ki olsa olsa kan davası olur.

50-60 yaşındaki bir kişi karakola gider de 21 yaşındaki adam gidemez mi hocam?

Bizim eskiden oturduğumuz bir binada, yan binada bir teyze vardı. Yaşları 65-75 civarı vardı. Bize her geçerken ***** ***duklarım, ****** ****ları falan diyordu. Hiç bir şey yok bak. Bir ara arabamızın önünü kestiler. Ancak bilmiyorlar ki bizim arabada 1.5 metre uzunluğunda ve 7 cm kalınlığında haşmetli bir sopa var, bir de yanımızda babamın arkadaşları vardı. Biz bunları bir dövdük var ya.
Sonra bu küfürlerinin ses kaydını aldık ve mahkemeye vermekle tehdit ettik. Ardından hiç bir şey yapamadılar hocam. Dövün. Olmazsa ses kaydı alın ve tehdit edin.

Bizim eskiden oturduğumuz bir binada, yan binada bir teyze vardı. Yaşları 65-75 civarı vardı. Bize her geçerken ***** ***duklarım, ****** ****ları falan diyordu. Hiçbir şey yok bak. Bir ara arabamızın önünü kestiler. Ancak bilmiyorlar ki bizim arabada 1.5 metre uzunluğunda ve 7 cm kalınlığında haşmetli bir sopa var, bir de yanımızda babamın arkadaşları vardı. Biz bunları bir dövdük var ya.
Sonra bu küfürlerinin ses kaydını aldık ve mahkemeye vermekle tehdit ettik. Ardından hiçbir şey yapamadılar hocam. Dövün. Olmazsa ses kaydı alın ve tehdit edin.

Geçen bir sopa buldum evde aşırı hafif ama aşırı sağlam ve çok can yakar(hemen indirdim arabaya.). Neyse konuya gelelim. Hocam boş ver ama geri adımda atma. Sen alttan alırsan üstüne çıkmaya çalışır.

Valla her apartmanda olabiliyor arıza tipler. Tamamen şans işi. Bizim de 13 daireden 1 tanesi var ki tam baş belası. Herkes aidat veriyor ama o vermiyor, üstüne üstlük tehdit ediyor sıkıyorsa alın diye. Kendi ve ailemin canını sokakta bulmadığım için hiç bulaşmamaya çalışıyorum. Malum Roman kökünden kendileri. Gözleri dönünce silaha sarılıp gece gece eve ateş açtıklarını bilirim. Sizin durum nasıl bilmiyorum ama ben polise de pek güvenmiyorum. Yani en fazla gelip uyarır başka ne yapacak ki? E karşıdaki manyak dahada sinirlenirse işler hepten çığrından çıkar falan gerek yok. Neyse uzatmayayım bende öyle bir yazayım dedim. Umarım kısa zamanda çözersiniz bu sorunu, berbat bir durum iyi bilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı