Komünist Parti lideri Erkan Baş'ın giydiği 1500 TL'lik kazak dikkat çekti

Verdiği kaynağa bak; ensonhaber.com yazık işsiz kalacaklar 3-4 aya. 🤣

Yahu zaten kazak Ultra pahalı bir şey bile değil LC Waikiki de bile kazaklar 500 TL adamın 54 bin TL maaşı var ne yapsın parasını yaksın mı? Sorun ekran baş'ta değil sorun millet vekillerinin maaşının 54 bin TL olmasında.

Öncelikle Komünist Parti lideri değil, Türkiye İşçi Partisi lideri kendisi, sosyalist aynı zamanda.
Bu da partisinin sosyalist, polis düşmanı, Atatürk'ü sevmeyen ama mecliste onun ilkelerinden çıkmayacağına yemin eden ancak ilkelerini sorgulayan, kürdistanı meşrulaştırmaya çalışan bir milletvekili:
FnjQIXyWAAEbMZm

Çoğunuz tanıyorsunuz zaten, ismi de Barış Atay. Hatay'ın alevi kesiminin oyları sayesinde milletvekilliği yapıyor şu an.
Şapkası: New York Yankees yani kapitalist sisteme bu şekilde karşı duruyormuş arkadaş.
Kulaklığı ise Apple AirPods Max. En uygun linkini ekliyorum:

Öncelikle komünist parti lideri değil, Türkiye işçi partisi lideri kendisi, sosyalist aynı zamanda.
Bu da partisinin sosyalist, polis düşmanı, Atatürk'ü sevmeyen ama mecliste onun ilkelerinden çıkmayacağına yemin eden ancak ilkelerini sorgulayan, kürdistanı meşrulaştırmaya çalışan bir milletvekili:
FnjQIXyWAAEbMZm

Çoğunuz tanıyorsunuz zaten, ismi de barış atay. Hatay'ın alevi kesiminin oyları sayesinde milletvekilliği yapıyor şu an.
Şapkası: New York yankees yani kapitalist sisteme bu şekilde karşı duruyormuş arkadaş.
Kulaklığı ise Apple AirPods Max. En uygun linkini ekliyorum:

Hocam AirPods fiyatını o arkadaş belirlemiyor
ABD sıradan kulaklık o

Öncelikle komünist parti lideri değil, Türkiye işçi partisi lideri kendisi, sosyalist aynı zamanda.

Tamam bu kısım doğru.

Bu da partisinin sosyalist, polis düşmanı, Atatürk'ü sevmeyen ama mecliste onun ilkelerinden çıkmayacağına yemin eden ancak ilkelerini sorgulayan bir milletvekili.

Sosyalist olunca Atatürk'ü sevmeyen polis düşmanı mı oluyoruz?

Kürdistanı meşrulaştırmaya çalışan bir milletvekili.

HDP ile aynı ittifakta olmalarını bende doğru bulmuyorum ama kürdistanı meşrulaştırmaya çalıştığını görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı