Komünist Parti lideri Erkan Baş'ın giydiği 1500 TL'lik kazak dikkat çekti

Öncelikle Komünist Parti lideri değil, Türkiye İşçi Partisi lideri kendisi, sosyalist aynı zamanda.
Bu da partisinin sosyalist, polis düşmanı, Atatürk'ü sevmeyen ama mecliste onun ilkelerinden çıkmayacağına yemin eden ancak ilkelerini sorgulayan, kürdistanı meşrulaştırmaya çalışan bir milletvekili:
FnjQIXyWAAEbMZm

Çoğunuz tanıyorsunuz zaten, ismi de Barış Atay. Hatay'ın alevi kesiminin oyları sayesinde milletvekilliği yapıyor şu an.
Şapkası: New York Yankees yani kapitalist sisteme bu şekilde karşı duruyormuş arkadaş.
Kulaklığı ise Apple AirPods Max. En uygun linkini ekliyorum:

Yahu siz komünizm veya sosyalizmi ne sanıyorsunuz? Çin'e, Rusya'ya gidin bakın. 60'lardaki sosyalizm veya komünizm hiçbir yerde kalmadı. TİP'ten 90'lı yılların komünizm ve sosyalizmini bekliyorsunuz. Dünyayı okumasını bilmiyorsunuz ebabillik yapıyorsunuz.

Allah akıl fikir versin.

Tamam bu kısım doğru.

Sosyalist olunca Atatürk'ü sevmeyen polis düşmanı mı oluyoruz?

HDP ile aynı ittifakta olmalarını bende doğru bulmuyorum ama kürdistanı meşrulaştırmaya çalıştığını görmedim.
Neye güldüğünü öğrenebilir miyim ?

En son haber gibi ahaber kafasında yaptıklarına "habercilik" denebilirse yapan en sonhaber gibi leş bir siteyi kaynak göstermek komik olmuş. Ayrıca bize ne erkan beyin ne kadarlık kazak giydiğinden en azından 25 30 bin TL'lik çanta koleksiyonu yok.

Öncelikle komünist parti lideri değil, Türkiye işçi partisi lideri kendisi, sosyalist aynı zamanda.
Bu da partisinin sosyalist, polis düşmanı, Atatürk'ü sevmeyen ama mecliste onun ilkelerinden çıkmayacağına yemin eden ancak ilkelerini sorgulayan, kürdistanı meşrulaştırmaya çalışan bir milletvekili:
FnjQIXyWAAEbMZm

Çoğunuz tanıyorsunuz zaten, ismi de barış atay. Hatay'ın alevi kesiminin oyları sayesinde milletvekilliği yapıyor şu an.
Şapkası: New York yankees yani kapitalist sisteme bu şekilde karşı duruyormuş arkadaş.
Kulaklığı ise Apple AirPods Max. En uygun linkini ekliyorum:

Sözde kürdistan diye bir yer yok öyle bir yer olmadığı için yorumunuz terör propangadası yapmaya girmekte.

Sosyalist olunca Atatürk'ü sevmeyen polis düşmanı mı oluyoruz?
Hayır, sosyalist ideoloji olarak güzel bir şey ancak sosyalizmi temsil eden kişiler menfaati çıkarınca temsil ediyorlar. Tıpkı İslamcılar gibi.

Öncelikle okumanı, izlemeni ve tanımadığın kimse için "yazık kafana" gibi 10 yaşındaki çocuk hitaplarını kullanmamanı tavsiye ediyorum. Ben anlayışla karşılarım da birisi yatırır 500TL harcı verir seni mahkemeye. Parasını da geri alır sonra. Mahallede ensesine şaplak attığın arkadaşın değilim ben.
Oğuzhan Uğur'un Barış Atay ile programını izledim ve yorumları şuydu:
-"2 polisin infaz edilmesi...," seyircilerden gelen haklı tepki sonucu geri adım attı tabii paşa paşa.
-"Atatürk'ü sorguluyorum, sorgulamamak ise Atatürk'ü tam anlamamamıza sebep olur." tarzından bir şey söyledi, tam ne dediğini hatırlamıyorum, birazdan bulurum.

10 Kasım'da Atatürk'ü anma gereği duymazken, "Taylan Kulaçoğlu" için duyar kasıyordu kendisi.
Yanlış anlamayın, Atatürk'ü anınca ülkenin sorunları bitecek diye söylemiyorum, madem yoldaşı Taylan hakkında bu kadar duyar kasıyor, Atatürk'ü de ansaydı keşke. 19 Mayıs'ta kutlarken de bize bu günü armağan eden Atatürk'ü anmamıştı.

HDP ile aynı ittifakta olmalarını bende doğru bulmuyorum ama kürdistanı meşrulaştırmaya çalıştığını görmedim.
Yine izlemeni ve okumanı tavsiye ediyorum, kendisi aynı programda Trakya sorun olmuyor da Kürdistan sorun oluyor demişti.
Öncelikle:
-Trak'lar halen yaşamıyor ve o bölgede bir terörün hayali bir BÜYÜK TRAKYA mücadelesi yok.
-İkinci sınırlarımıza komşu bir Trakya Bölgesel Yönetimi yok ancak Kürdistan Bölgesel Yönetimi mevcut. Yani sen gidip de Diyarbakır'da burası Kürdistan bizi inkar ediyorlar, bastığın yer Kürdistan toprağıdır dersen, tepki de çekersin, linç de yersin dayak da yersin.

Hocam AirPods fiyatını o arkadaş belirlemiyor
ABD sıradan kulaklık o
Hiç bir komünistte/sosyalistte bir markanın en iyi ürünü göremezsiniz, görüyorsanız o adamın menfaati davasından daha ağır basmıştır.
Kulaklığı Apple'ın AirPods serisinin en iyi kulaklığı, madem sosyalistsin, AirPods Max alacağın paraya kendine AirPods 2. nesil alıp, 5 tane de öğrenciyi aynı kulaklıkla sevindirebilirdin. Eşitlik işte, sosyalizm işte?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı