Komünist Parti lideri Erkan Baş'ın giydiği 1500 TL'lik kazak dikkat çekti

Evet eşitliği savunuyor kimse tommy hilfiger kazak alamasın demiyor herkes alabilsin diyor.
Kahrolsun Amerika! Tam bağımsız Türkiye diyor. Tommy Hilfiger Amerikan malı, kapitalist Amerika'ya başkaldırıyor arkadaş ama onlara para kazandırarak.
Ya adamın 1tane 1500 TL'lik kazağı vardır onu da radyoya çıkıyorum diye giymiş. Kendine hiç bir şey almasın mı ?
Alsın, Allah daha çok versin benim onun malında gözüm yok, ideolojisine göre hareket etsin o zaman. Örneğin hiç bir sosyalist Nike ayakkabı giyemez. Giyerse sosyalist olamaz.
Bi' tarafa ait değilim, kendini bir tarafa ait gören kişi de kendisinin düşüncesi yetmediğinden bir çatıya sığınmıştır zaten. Dün bayağı dalga geçtim Erdoğan'ı savunan birisinin aklı başında değildir diye.
Yukarıda yazdığımı ülke yönetimindeki politikalarından değil, rakip eleme konusundaki başarısına göre yazdım. Erdoğan'ın iyi olduğunu savunmak için akıl sağlığı yerinde değildir raporu lazım zaten. :)
:)

Bi' tarafa ait değilim, kendini bir tarafa ait gören kişi de kendisinin düşüncesi yetmediğinden bir çatıya sığınmıştır zaten. Dün bayağı dalga geçtim Erdoğan'ı savunan birisinin aklı başında değildir diye.

:)
Hocam o zaman size "Yazık kafana" dediğim için özür dilerim ben sizi AKP'li sandım.

null_8009f.jpg

Türkiye İşçi Partisi (tip) genel başkanı Erkan Baş, geçtiğimiz günlerde bir radyo programına konuk oldu.

Programın ardından Erkan Baş'ın giydiği kazak dikkat çekti.

Baş'ın kazağının, ABD'li dünyaca ünlü giyim markası tommy hilfiger olduğu görüldü.

Fiyatı yaklaşık 1500 TL​

Kazağın Türkiye fiyatının yaklaşık 1500 lira olması dikkat çeken bir diğer başka detay oldu.

Kendisini ABD karşıtı ve sosyalist olarak tanımlayan Baş'ın kazağı, sosyal medyada da gündem oldu.

'Sosyalist Erkan Baş'ın üstünde kapitalist kazak'​

Erkan Baş'ın yaklaşık bin 500 TL olan kazağı, 'sosyalist erkan baş'ın üstünde kapitalist kazak' yorumlarına neden oldu.
"Kapitalist kazağı giymişsin hacı." :D

Herhalde tekstil sektöründeki fiyatlardan haberiniz yok. Bir tane T-Shirt olmuş en az 500TL. Millet yakında çıplak gezecek. O yüzden giydiğine takılmayın. Bu tamamen ülkeyi batıran hükümetin marifeti.

Öte yandan Komünist vs. ne olursa olsunlar modern zamana herkes ayak uydurmak zorunda kalıyor. Markalaşmanın önüne bu saatten sonra geçilemez. O yüzden ideolojiler de modernleşmek zorunda. Markası olmayan ürün var mı? :) 500TL kazak giyse onun da kendine has bir markası olur. Bu seferde neden o markayı giydi derler. Kapitalist düzen çoktan dünyayı ele geçirdi. Yani kısaca bunlar boş iş. İnsanlar iyice kafayı sıyırdı ve saçmalamaya başladı. Nereden neyi eleştireceklerini bilemiyorlar.

Adam en kötü bir telefon kullansa o da 10.000TL. Telsiz mi kullansın düzene karşı gelmek için? :D Önce bizi bu hale getirenleri sorgulayın da, sonra başkalarına sıra gelsin. Ülkenin içine edildi, hala batmış gemide magazin muhabbetleri yapılıyor. Tam olarak öyle bir durumdayız.

null_8009f.jpg

Türkiye İşçi Partisi (tip) genel başkanı Erkan Baş, geçtiğimiz günlerde bir radyo programına konuk oldu.

Programın ardından Erkan Baş'ın giydiği kazak dikkat çekti.

Baş'ın kazağının, ABD'li dünyaca ünlü giyim markası tommy hilfiger olduğu görüldü.

Fiyatı yaklaşık 1500 TL​

Kazağın Türkiye fiyatının yaklaşık 1500 lira olması dikkat çeken bir diğer başka detay oldu.

Kendisini ABD karşıtı ve sosyalist olarak tanımlayan Baş'ın kazağı, sosyal medyada da gündem oldu.

'Sosyalist Erkan Baş'ın üstünde kapitalist kazak'​

Erkan Baş'ın yaklaşık bin 500 TL olan kazağı, 'sosyalist erkan baş'ın üstünde kapitalist kazak' yorumlarına neden oldu.
Adam işçi partisinde çalışıyor diye kazak giyemez mi? Adamın kendi parası. Artık ucuz mal kalmadı ki.

Geri
Yukarı