Konsol almak için Ocak ayı beklenir mi?

Biliyorsunuz ki konsollardan alınan gümrük vergisi Nisan ayında %50 olmuştu. Ekim ayında %20 ye düşeceği söylenmişti ama Ocak ayına uzatıldı. PS4 almayı düşünüyorum hiçbir exclusive oyun oynamadığımdan dolayı. Sizce Ocak ayı beklenir mi? PS5 Dijital Sürüm de düşündüm fakat PS5 oyun fiyatları malum.
Vergi düşer mi bilmem ama bence ps4 almayın donanımı acayip güçsüz. 2020'de almanın mantığı yok.

Vergi düşer mi bilmem ama bence ps4 almayın donanımı acayip güçsüz. 2020'de almanın mantığı yok.
Haklısınız fakat Playstation özel olan oynamak istediğim çok oyun var. Ayrıca PS5 oyun fiyatları da 1000 tlye yakın çıkıyor.

Parasını sen vereceksen oynasın. İsterse dünyanın en iyi oyunu olsun " Bir oyun 500 TL ET - MEZ! "
Şöyle bir oyuncu iseniz: "Ben oyunları vakit öldürmek ve eğlenmek için oynuyorum." Gidin alın Xbox.
Ama hardcore oyuncu iseniz ve oyunlara vakit öldürme aracı olarak değil bir sanat eseri olarak görüyorsanız PS dışında seçenek yok.
Gördüğüme göre siz basit bir oyuncusunuz.
Ayrıca oyun çok güzelse bir hardcore oyuncu için 1000TL bile eder.

Haklısınız fakat Playstation özel olan oynamak istediğim çok oyun var. Ayrıca PS5 oyun fiyatları da 1000 tlye yakın çıkıyor.
Ps4 kutulu oyunları ps5'de de çalışıyor. 2. elden ucuza bir sürü ps4 oyunu bulup ps5'de oynayabilirsin. Ayrıca alabiliyorsan yurtdışından al. (Bu arada ps5'e özel ps plus collection diye bir olay var. TLOU1 Last Guardian, Detroit : BH, Unchated 4 gibi güzel oyunlar var. Bi süre onlarla idare edersin sonra da 2. el oyun oynamaya başlarsın.)

Geri
Yukarı